AntywebTV

TOP najlepszych bajek dla dzieci na Netflix

Paweł Winiarski
TOP najlepszych bajek dla dzieci na Netflix
12

Netflix to nie tylko seriale i filmy dla dorosłego odbiorcy. W serwisie znajdziecie naprawdę dużo bajek dla dzieciaków. I nie da się ukryć, że taki sposób oglądania jest zdecydowanie wygodniejszy niż kupowanie płyt czy oglądanie telewizji.

Od polskiej premiery Netflix, serwis stał się głównym źródłem bajek w moim domu. W odstawkę poszła większość płyt - tak jest po prostu szybciej, wygodniej i przede wszystkim taniej. Może nie znajdujemy tam z synem wszystkiego, co nas interesuje, ale biblioteka jest na tyle bogata, że jest co oglądać. No właśnie - co oglądać? Przygotowałem listę 5, moim zdaniem, najlepszych bajek dostępnych w serwisie Netflix. Dodatkowo z informacją o tym, dla dzieciaków w jakim wieku są odpowiednie.

Niestety YouTube zablokował możliwość oglądania tego materiału na stronach www - trzeba kliknąć w film i włączyć go z poziomu YT, do czego oczywiście gorąco zachęcam.

Jeśli polecicie coś od siebie w komentarzach, może zbudujemy razem fajną listę, która przyda się rodzicom w doborze odpowiednich treści dla swoich dzieciaków.

Zobacz też:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu