Felietony

To ten Kominek jest burgerowym blogerem

Grzegorz Marczak
To ten Kominek jest burgerowym blogerem
47

Tak jak pewnie większość z nas przypuszczała tajemniczym blogerem, który będzie wprowadzał Burger King w świat social mediów jest Kominek. Potwierdza to on sam w video informacji jak również Burger King w informacji prasowej. Wiadomo też już nieco więcej o samej kampanii z udziałem Kominka: Komine...

Tak jak pewnie większość z nas przypuszczała tajemniczym blogerem, który będzie wprowadzał Burger King w świat social mediów jest Kominek. Potwierdza to on sam w video informacji jak również Burger King w informacji prasowej. Wiadomo też już nieco więcej o samej kampanii z udziałem Kominka:

Kominek wyjedzie do USA 16 września i przez cały czas trwania podróży jego relacje z kraju, w którym narodził się Whopper, flagowy produkt Burger King, będą głównym tematem fan page Burger King Polska na Facebooku. Fani Burger King i Kominka będą mogli aktywnie brać udział w kampanii, decydując o przebiegu wyprawy. Dla najbardziej aktywnych fanów Burger King przewiduje konkursy i nagrody.Mam tylko nadzieję, że w umowie nie z Kominkiem dopuszczają jakieś inne jedzenie poza hamburgerami :) A tak na poważnie to szczerze gratuluję Kominkowi tego dealu! Ciekawy jestem jaki będzie efekt tej dość eksperymentalnej kampanii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu