8

To już koniec Foursquare, jakiego znaliście wcześniej

Foursquare udostępnił właśnie swoja nową aplikację Swarm, o której już Wam pisaliśmy wcześniej. Problem w tym, że jej udostępnienie wiąże się również z aktualizacją dotychczasowej aplikacji Foursquare, która staje się teraz tylko wyszukiwarką okolicznych atrakcji. W praktyce oznacza to, że dotychczasowa jej funkcjonalność przeniesiona zostanie do nowego tworu. Coś, co mieliśmy dostępne w jednej aplikacji […]

Foursquare udostępnił właśnie swoja nową aplikację Swarm, o której już Wam pisaliśmy wcześniej. Problem w tym, że jej udostępnienie wiąże się również z aktualizacją dotychczasowej aplikacji Foursquare, która staje się teraz tylko wyszukiwarką okolicznych atrakcji.

W praktyce oznacza to, że dotychczasowa jej funkcjonalność przeniesiona zostanie do nowego tworu. Coś, co mieliśmy dostępne w jednej aplikacji teraz będziemy mogli uzyskać instalując dodatkową pozycję w już i tak opasłej liście aplikacji.

2014-05-15_192157

Po zalogowaniu się do Swarm na swoje dotychczasowe konto Foursquare uzyskamy dostęp do aktywności naszych znajomych.

2014-05-15_192239

Po aktualizacji Foursquare uzyskamy dostęp do okolicznych atrakcji, a próba oznaczenia własnej lokalizacji przeniesie nas do Swarm.

2014-05-15_192311

Tu już się zniechęciłem. Długo przekonywałem się do Foursquare, a kolejna aplikacja do tego samego już mnie przerasta. Tak naprawdę rozumiem zamysł twórców tej aplikacji, ale można to było rozwijać w ramach jednego programu. Rację miał Tomasz Krela, określając to rozdwojeniem jaźni…

Swarm dostępne do pobrania z Google Play.
Swarm dostępne do pobrania z App Store.