Telekomy

To już koniec darmowego pakietu #FREEMIUM w Virgin Mobile. Co w zamian?

Grzegorz Ułan
To już koniec darmowego pakietu #FREEMIUM w Virgin Mobile. Co w zamian?
20

Dziś o 13:00 Virgin Mobile wyłączył możliwość aktywacji darmowego pakietu #Freemium, w jego miejsce pojawią się nowe pakiety MINI dla mniej wymagających.

Pakiet #Freemium, to była chyba najtańsza opcja na rynku telekomów, pozwalająca korzystać z 30 minut rozmów, 30 SMS-ów i 300 MB transferu danych za darmo przez 30 dni. Najwidoczniej formuła ta się wyczerpała lub stała się mocno nieopłacalna, bo dziś została wycofana. W zamian dostaniemy pakiety MINI z podobnymi paczkami usług, ale już płatnymi.

Grażyna Piotrowska – Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska:

Nowa oferta pakietów MINI to wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym, ale przede wszystkim propozycja dla osób dotychczas korzystających np. z oferty FREEMIUM. Minimalna opłata za podstawowe usługi telekomunikacyjne dostępna dla każdego była dla Nas priorytetem przy tworzeniu tej oferty. Jednocześnie jest to ewolucja oferty, którą wprowadziliśmy prawie trzy lata temu. Od tamtego czasu na rynku wiele się zmieniło. Zmieniły się też potrzeby klientów.

Pakiet Freemium zastąpił pakiet MINI za 3 zł, czyli również korzystnie, gdzie dostaniemy taki sam pakiet usług, czyli 30 minut rozmów do wszystkich, 30 SMS-ów oraz transfer danych 300 MB. Jeśli potrzeba nam więcej, za 9 zł możemy aktywować pakiet z 300 minutami rozmów na numery komórkowe i stacjonarne, 300 SMS-ów i 1 GB transferu danych. Ważność obydwu pakietów to 30 dni.

Jeśli w którejś z opcji zabraknie Wam minut, wiadomości czy danych można aktywować dodatkowy pakiet 120 minut za 5 zł, 400 SMS-ów za 4 zł lub 1 GB transferu danych za 1 zł. Tak więc w przypadku 300 minut, 300 SMS-ów i 2 GB transferu danych, co jeszcze niedawno było standardem w ofertach, zapłacimy jedyne 10 zł miesięcznie.

Nowe pakiety dostępne są już do zamówienia na stronie Virgin Mobile, jak widać i pakiet #GIGADAJE wzbogacił się o wersję siedmiodniową za 7 zł - z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami i 3 GB transferu danych.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu