Telekomy

Internet 60 Mb/s za 6 zł miesięcznie? To możliwe teraz w Multimedia

Grzegorz Ułan
Internet 60 Mb/s za 6 zł miesięcznie? To możliwe teraz w Multimedia
13

Zwykle, gdy kupujemy pakiety telewizyjne u operatora przeważnie dobieramy do tego też dodatkowe usługi, które są wtedy dużo tańsze. Teraz w Multimedia jest promocja, w której pakiety internetu stacjonarnego są dostępne w wyjątkowo niskiej cenie.

Promocja oczywiście nastawiona jest na zdobycie nowych klientów, tak więc skierowana jest tylko do nich, ale jak przekazała Krystyna Kanownik, rzeczniczka Multimedia Polska, ceny te będą obowiązywać „na zawsze”.

Trzeba spełnić jedynie dwa warunki: zdecydować się na efakturę ( wciąż stosunkowo niewielki procent abonentów się na nią decyduje, a korzyści są ewidentne ) i kupić dodatkowo telewizję cyfrową z dedykowanej oferty Multimediów. Po podpisaniu umowy z operatorem cena i prędkość internetu nie ulegną zmianie dopóki abonent korzysta jednocześnie z zakupionego pakietu telewizyjnego.

Promocja podzielona jest na dwa pakiety telewizyjne. W pierwszej opcji mamy dostępne 116 kanałów, w tym 49 gwarantowanych i 27 w HD. W każdej opcji szybkości internetu opłata miesięczna będzie wynosiła 69,00 zł, a za internet zapłacimy 6 zł w przypadku prędkości do 60 Mb/s, 12 zł przy prędkości do 120 Mb/s i 25 zł przy największej prędkości do 250 Mb/s.

W wyższym pakiecie cena za internet nie ulega zmianie, jedynie za telewizje dopłacimy 10 zł, gdzie liczba kanałów rośnie do 134, w tym 58 gwarantowanych oraz 35 w jakości HD.

Tak więc w każdej opcji 1 Mb/s za złotówkę. Dodatkowo w każdym pakiecie możemy liczyć na 3 miesiące bez opłat, co pozwoli zaoszczędzić dodatkowo od 225 zł do 312 zł, w zależności od wybranego pakietu telewizyjnego i prędkości internetu.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu