14

To chyba najbardziej zakręcony Przegląd Tygodnia, jaki do tej pory nagraliśmy

Dzisiejszy przegląd tygodnia mieliśmy nagrywać na mazurach, ale ostatecznie wylądowaliśmy przy jakiejś drodze, nieopodal drzewa, z którego spadały śliwki. Nie lękając się przejeżdżających co chwila samochodów i atakujących zewsząd owadów, dostarczyliśmy cotygodniowe zestawienie najciekawszych newsów z ostatnich siedmiu dni. Coś dziwnego unosiło się w powietrzu, bo dzisiejszy przegląd tygodnia jakby luźniejszy i bardziej spontaniczny. Tak […]

Dzisiejszy przegląd tygodnia mieliśmy nagrywać na mazurach, ale ostatecznie wylądowaliśmy przy jakiejś drodze, nieopodal drzewa, z którego spadały śliwki. Nie lękając się przejeżdżających co chwila samochodów i atakujących zewsząd owadów, dostarczyliśmy cotygodniowe zestawienie najciekawszych newsów z ostatnich siedmiu dni.

Coś dziwnego unosiło się w powietrzu, bo dzisiejszy przegląd tygodnia jakby luźniejszy i bardziej spontaniczny. Tak chaotycznie chyba jeszcze w tym cyklu nie było. Na szczęście nie pominęliśmy suchara na wstępie, więc tradycja została utrzymana!

W tym odcinku poruszamy temat elektronicznego prawo jazdy w formie aplikacji mobilnej. Potem płynnie przechodzimy do imponujących wyników Wiedźmina III: Dziki Gon. Potem zaczyna się lekki chaos, bo rozprawiamy nad tym, dlaczego ludzie oglądają gry na YouTube. Na sam koniec zastanawiamy się nad rzeczami, które da się włożyć w otwór na rysik w Galaxy Note 5….

Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.

P.S. Żaden sprzęt Sony nie ucierpiał podczas kręcenia filmu