AntywebTV

Niezgrany #1: Usiądźcie wygodnie, opowiem Wam o świecie gier

Paweł Winiarski
12

W komentarzach pojawiły się ostatnio głosy, że na Antyweb pojawia się za dużo gier. Postanowiliśmy więc zrezygnować z pisania o niektórych rzeczach i w skondensowanej formie wideo podawać je Wam raz na dwa tygodnie. Dziś premiera Niezgranego, mam nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu. M...

W komentarzach pojawiły się ostatnio głosy, że na Antyweb pojawia się za dużo gier. Postanowiliśmy więc zrezygnować z pisania o niektórych rzeczach i w skondensowanej formie wideo podawać je Wam raz na dwa tygodnie. Dziś premiera Niezgranego, mam nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu.

Myślę, że dwa tygodnie przerwy między odcinkami to wystarczająco dużo czasu, by w świecie gier pojawiło mnóstwo fajnych informacji i materiałów, które można pokazać i o których można porozmawiać. Niezgrany będzie pojawiał się w weekendy, by nie zaburzać normalnego cyklu wpisów na Antywebie czy naszych materiałów wideo na AntywebTV.

Jeśli więc choć trochę gracie, zapraszam do oglądania tego vlogopodobnego projektu. A może osoby, które nie interesują się grami znajdą tam ciekawe informacje i będą chciały raz na dwa tygodnie poświęcić tych kilka minut na Niezgranego? Taką mam nadzieję. Chcę Wam pokazać, że świat gier to interesujące miejsce, w które chociaż czasem warto zajrzeć. Zanim pojawiłem się na stałe na Antywebie, przez ponad 2 lata kręciłem podobne materiały, łącznie ponad 100 odcinków - nie ukrywam więc, że brakowało mi takiej formy kontaktu z widzami.

Oczywiście zachęcam do komentowania zarówno we wpisach, jak i pod odcinkiem na YouTube. Za sprzęt wideo dziękujemy firmie Sony, a Was zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GryAntywebtvniezgrany