Startups

TMT.Workshop o 8.1 - dwa zaproszenia dla czytelników Antyweb!

Grzegorz Marczak
TMT.Workshop o 8.1 - dwa zaproszenia dla czytelników Antyweb!
56

Krytyki działania 8.1 było ostatnio dość sporo na moim blogu (może nawet za dużo) a wszystkie nie udane wdrożenia jak widzę wzbudzają bardzo duże emocje. Jeśli ktoś z was chciałby mimo wszystko ubiegać się o dotacje unijne - to ma szansę na udział w ciekawej konferencji TMT.Workshop (Antyweb jest je...

Krytyki działania 8.1 było ostatnio dość sporo na moim blogu (może nawet za dużo) a wszystkie nie udane wdrożenia jak widzę wzbudzają bardzo duże emocje. Jeśli ktoś z was chciałby mimo wszystko ubiegać się o dotacje unijne - to ma szansę na udział w ciekawej konferencji TMT.Workshop (Antyweb jest jednym z patronów medialnych) dedykowanej funduszom unijnym i działaniom 8.1/8.2

Podczas spotkania będzie okazja usłyszeć o zmianach jakie zaszły w POIG 8.1/8.2 w roku 2010 (nowe kryteria oceny!), o tym jak złożyć wniosek, ile trzeba mieć pieniędzy, jak rozliczać poszczególne etapy projektu, jak zarządzać projektem itp.

Wydaje się, to świetną okazją zdobycia wiedzy, która z pewnością przyda się w trakcie prowadzenia projektu pod rygorami jakie narzucają unijne procedury. Pełną agendę spotkania znajdziecie na stronie konferencji.

Rejestracja na spotkanie jest już otwarta. Koszt konferencji to 199 PLN + VAT (przy rejestracji do 10 lutego). Jeśli jednak jest to dla was za dużo to mam dwie darmowe wejściówki (własne oddaje bo niestety nie mogę uczestniczyć w spotkaniu) do przekazania. Aby je dostać wystarczy w komentarzu do tego wpisu wymienić dwa projekty finansowe w ramach działania 8.1, które się wam podobają. W czwartek wybiorę dwóch zwycięzców i przekażę ich dane organizatorom konferencji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencja8.1fundusze unijne