Startups

Pierwszy odcinek show Rafała Agnieszczaka w lookr.tv - gościem jest Kominek

Grzegorz Marczak
Pierwszy odcinek show Rafała Agnieszczaka w lookr.tv - gościem jest Kominek
36

Rafał Agnieszczak (ten ze zdjęcia) przepytuje na lookr.tv znanego blogera Kominka. Nagranie to jak rozumiem jest pierwszym odcinkiem cyklu poświęconego e-biznesowi o nazwie starup school i dość infantylnym pod tytule "Jak to się k... robi". W pierwszym odcinku dużo o e-biznesie nie ma jest za to pr...

Rafał Agnieszczak (ten ze zdjęcia) przepytuje na lookr.tv znanego blogera Kominka. Nagranie to jak rozumiem jest pierwszym odcinkiem cyklu poświęconego e-biznesowi o nazwie starup school i dość infantylnym pod tytule "Jak to się k... robi". W pierwszym odcinku dużo o e-biznesie nie ma jest za to przepytywanie Kominka na różne tematy, począwszy od jego blogu, poprzez konkursu blogroku czy webstary a kończąc na opiniach na temat kciuk.pl czy też porażki epuls.pl.

Całość wyszła moim zdaniem "całkiem dobrze" jak na początek. Rafał w porównaniu do pierwszych programów Wojewódzkiego tylko czasami zapominał, że nie on jest główną gwiazdą programu :) No i nie dajcie się nabrać na reklamowany cud Yerba Mate - tego naprawdę nie da się pić.

Ps. Kolejny odcinek zapowiada się natomiast całkiem rzeczowo - gościem będzie współtwórca serwisu filestube.com

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu