Aplikacje mobilne

TikTok nie działa. I nie wiadomo, co się dzieje

Mirosław Mazanec
TikTok nie działa. I nie wiadomo, co się dzieje
0

Użytkownicy aplikacji od rana raportują o problemach z uruchomieniem aplikacji. Za każdym razem gdy chcą do niej wejść – są wyrzucani.

Co ciekawe, awaria nie dotknęła wszystkich użytkowników. Podczas gdy jedni mówią o tym, że nie są w stanie się zalogować bądź są wyrzucani z aplikacji zaraz po zalogowaniu, inni cały czas mogą korzystać z TikToka bez żadnych kłopotów.

Korzystacie z TikToka?

Awarię widać na wykresie na stronie DownDetector, która zajmuje się informowaniem o problemach z aplikacjami czy stronami internetowymi. Mniej więcej od godziny 10 użytkownicy TikToka donoszą o awarii. W tym momencie widać tam prawie 4 tys. zgłoszeń.

TikTok nie odniósł się na razie do całej sprawy, więc nie wiadomo, czym awaria jest spowodowana.

Hasło „TikTok nie działa” jest też w chwili obecnej jednym z najczęściej wyszukiwanych w Google. Wpisy o awarii pojawiają się również na Twitterze i pochodzą od użytkowników z całego świata. Wygląda więc na to, że awaria ma charakter globalny a nie lokalny.

Z tikToka korzysta w chwili obecnej ponad miliard użytkowników. Do tej pory, w przeciwieństwie do Facebooka czy Instagrama, nie było z nim nigdy żadnych problemów – taka awaria przydarzyła się po raz pierwszy.

Źródło: Depositphotos

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news