Seriale

Zwiastun 2. sezonu The Punisher! Mściciel powraca!

Konrad Kozłowski
2

Czy to ostatni sezon Punishera na Netflix? Niewykluczone, ale to będzie solidne widowisko! Właśnie wylądował zwiastun 2. sezonu The Punisher.

Wszyscy znamy go jako Punishera, ale zanim zyskał ten przydomek, były żołnierz Marines przedstawiał się jako Frank Castle. Tragedia, jaka spotkała go po powrocie do domu kompletnie zmieniła jego życie i jego zasady. Bezwzględność to najprawdopodobniej jego cecha numer jeden, o czym przekonać się będzie mogła młoda dziewczyna w tarapatach, której Castle zdecyduje się pomóc. Zrobił to dla niej? Czy bardziej dla siebie, szukając wymówki za swoje zachowanie?

The Punisher (sezon 1 - recenzja) powraca na antenę Netflix po ponad roku. Znów będzie brutalnie, z rozmachem i soczystym rozlewem krwi. Ale nie zabraknie miejsca na rozwój bohatera, szansę, by zajrzał w głąb siebie i podjął decyzję o tym, jak będzie wyglądać jego przyszłość. Nic nie wskazuje (oczywiście) na to, by zamierzał zrezygnować z obranej ścieżki, ale... kto wie.

The Punisher - zwiastun 2. sezonu

Drugi sezon Punishera zadebiutuje już niedługo, bo 18 stycznia na Netflix - to przyszły piątek! Poniżej garść informacji o nowym sezonie oraz oficjalny opis. Na tę chwilę śmiem twierdzić, że 2. sezon zapowiada się ciekawiej, aniżeli debiutancka seria, ale - jak wiemy - pozory mogą mylić. Podobnie jak pierwszy sezon, tak i drugi będzie liczyć 13 odcinków, więc możemy spodziewać się rozpisanej aż na około 13 godzin fabuły. W 1. sezonie oznaczało to wiele spowolnień akcji, które w pierwszej połowie serii mogły zniechęcić widzów do seansu kolejnych odcinków.

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). 

Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar - nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia - czyli przeistoczenia się w Punishera...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu