Netflix

DC Comics podbija Netflix - Supergirl, Flash i Legends of Tomorrow dostępne!

Konrad Kozłowski
DC Comics podbija Netflix - Supergirl, Flash i Legends of Tomorrow dostępne!
28

Na dobry początek tygodnia Netflix serwuje nam 3 nowe seriale z uniwersum DC, a są nimi The Flash, Supergirl oraz Legends of Tomorrow.  Zbliżający się długi weekend może minąć bardzo szybko...

The Flash

The Flash kojarzę przede wszystkim z klimatycznym serialem z lat '90, na którego wydanie DVD wciąż poluję, ale nie mogę podjąć ostatecznej decyzji o zakupie. Nowy Flash to zupełnie inna bajka, jak to się mawia, która ma swoje wady i zalety. Przyznam, że kilka pierwszych odcinków oglądałem z prawdziwym zaciekawieniem, ale Najszybszy Człowiek Na Świecie zraził mnie wtórnością i przewidywalnością kolejnych epizodów. Pojawienie się dwóch pełnych sezonów na Netfliksie może być dobrą okazją, by się do niego (ponownie) przekonać.

Supergirl

Supergirl, serial produkcji stacji The CW, jak sama nazwa wskazuje przedstawia losy superbohaterki obdarzonej bliźniaczymi do Supermena mocami. Początkowa nieporadność nie zniechęca jej do szerzenia dobra - zdania na temat serii są podzielone. Nie jest to wybitny serial, ale fanom DC nie wypada nie sprawdzić choćby pierwszego epizodu. Premiera na Netfliksie obejmuje dwa pierwsze sezony. Trzeci zadebiutuje w USA w październiku tego roku.

DC's Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow, czyli Legendy Jutra, to prawdopodobnie najsłabsza ze wszystkich trzech pozycji, choć ma swoich zwolenników. Nie będę ukrywał - ja odpadłem po pierwszym, pilotażowym odcinku i nie zamierzałem wracać do tego serialu nigdy więcej.  Być może okaże się zapychaczem czasu na wakacje dla Was - dajcie znać, co o nim sądzicie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Netflixseriale