Seriale

"The Crowded Room". Nowy serial z Tomem Hollandem od Apple TV+

Błażej Wojciechowski
"The Crowded Room". Nowy serial z Tomem Hollandem od Apple TV+
0

"The Crowded Room" już w czerwcu trafi do katalogu Apple TV+. Co wiemy o serialu?

Apple TV+ nie jest najpopularniejszym VOD na świecie z jednego, prostego, powodu. Przez strategię jaką obrał gigant z Cupertino, czyli stawianie wyłącznie na własne produkcje, tamtejsza biblioteka jest dość skromna. Zwłaszcza gdy porównamy ją z takim Netflixem czy Disney+. Nie zmienia to jednak faktu, że produkcje które są tam serwowane są naprawdę przyzwoitej jakości (czego, niestety, nie można powiedzieć o lwiej części autorskich treści z Netfliksa). Firma zapowiedziała właśnie nowy mini-serial, w którego rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda oraz Amandę Seyfried.

Polecamy: Tego nikt się nie spodziewał. Zaskakujący duet w serialu "The Mandalorian"

"The Crowded Room" — antologia od Apple TV+. Premiera już w czerwcu

"The Crowded Room" ma być liczącą dziesięć odcinków ekranizacją biografii Daniela Keya — "Umysły Billy'ego Miligana", który był pierwszą w historii Stanów Zjednoczonych osobą uniewinnioną za swoje wielokrotne zbrodnie (m.in. gwałty, kradzieże i porwania) z powodu choroby psychicznej. Wiadomo że w rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda oraz Amandę Sefried, u ich boku pojawią się także Emmy Rossum, Sasha Lane, Will Chase oraz Lior Raz. Za produkcję "The Crowded Room" odpowiedzialny będzie duet w postaci Akivy Goldsmana (m.in. "Piękny umysł", "Batman Forever") oraz Toma Hollanda.

"The Crowded Room" jest koprodukcją pomiędzy Apple Studios i New Regency. Goldsman pełni funkcję producenta wykonawczego poprzez swój banner Weed Road Productions. Producentami wykonawczymi serialu są również Alexandra Milchan dla EMJAG Productions; oraz Arnon Milchan, Yariv Milchan i Michael Schaefer z New Regency. Kornél Mundruczó wyreżyserował kilka odcinków, w tym pilot, i jest producentem wykonawczym.

Na temat samego serialu nie powiedziano jeszcze zbyt wiele, ale już teraz wiemy, że pierwszy odcinek trafi na platformę już 9. czerwca.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news