6

Niesamowity film poświęcony starym polskim magazynom o grach teraz dostępny za darmo!

thank you for playing za darmo
Thank You For Playing to jeden z filmów, obok których prawdopodobnie żaden miłośnik starej prasy poświęconej grom wideo nie przejdzie obojętnie. Świetnie zrealizowany, pełen wspomnień i wartościowych informacji. Do niedawna można go było kupić na kilku platformach, miejscami nawet na nośnikach — a teraz dostępny jest całkowicie za darmo!

Thank You For Playing: Kultowe magazyny o grach to film który oferuje coś więcej, niż ponad półtorej godziny powrotu do przeszłości. Początek lat 90. ubiegłego stulecia na polskim rynku gier i prasy z nim związanej wyglądał zupełnie inaczej, niż w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Mogliśmy jednak w kioskach trafić na kilka tytułów, obok których żaden miłośnik tematu nie mógł przejść obojętnie. Top Secret, Secret Service, Świat Gier Komputerowych, Gambler i Reset dla wielu ówczesnych graczy zastępowały kalendarz — i czas liczyli od numeru, do numeru. Jak powstawały te magazyny, kto za nimi stał, jak to się stało że w ogóle trafiły na rynek? O tym właśnie opowiada film Thank You For Playing: Kultowe magazyny o grach, w którym ich ojcowie po latach powracają do tematu i dzielą się swoją wiedzą i wspomnieniami.

Thank You For Playing: Kultowe magazyny o grach teraz dostępny za darmo!

Dwa lata po premierze filmu, twórcy w ramach prezentu świątecznego udostępnili film na YouTube za darmo, dla wszystkich — i to w najwyższej jakości. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć tego kapitalnie zrealizowanego materiału — no to lepsza okazja może się nie powtórzyć!

A co jeżeli nie byliście fanami wymienionych tytułów? Cóż, moim skromnym zdaniem wciąż warto wsiąść do tego wehikułu czasu i zobaczyć, jak niesamowicie przez te wszystkie lata zmienił się rynek!