Moje przemyślenia

Testujemy szklanego ultrabooka HP Envy 14 Spectre

GM
Grzegorz Marczak
22

No dobra cały szklany to on oczywiście nie jest ale ma ma szklaną klapę Gorilla Glass. Ma to swoje dobre i złe strony, kiedy go wyczyścimy wygląda pięknie. Natomiast w codziennym użytku rażą odbite ślady paców. Jest to zdecydowanie sprzęt z klasy premium patrząc na jego cenę sięgającą dobrze ponad t...

No dobra cały szklany to on oczywiście nie jest ale ma ma szklaną klapę Gorilla Glass. Ma to swoje dobre i złe strony, kiedy go wyczyścimy wygląda pięknie. Natomiast w codziennym użytku rażą odbite ślady paców. Jest to zdecydowanie sprzęt z klasy premium patrząc na jego cenę sięgającą dobrze ponad tysiąc dolarów. W zamian w środku otrzymujemy SSD 128 GB, 4GB Ram w testowanej wersji mamy procesor Core i5 o taktowaniu 1,7 GHz. Dobre wrażenie robi natomiast matryca Radiance o rozdzielczości HD+. No i jest NFC oraz urocze pokrętło głośności.

Nasze testy tego sprzętu potrwają ok tygodnia więc jeśli jesteście zainteresowani czymś w szczególności to poprosimy o komentarz a uwzględnimy to w recenzji.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć. Muszę przyznać że HP Envy prezentuje się naprawdę elegancko. Wprawdzie zdaje sobie sprawę, że od fanów Apple zaraz usłyszę że to kopia Macbooka PRO, ale tak to jest jak się ocenia sprzęt po zdjęciach i z przeświadczeniem, że Apple odkryło czarną klawiaturę i srebrną obudowę:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hpIntellaptopultrabooktesty