Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Testujemy bestię od Panasonic czyli najnowszy 60 calowy LED

GM
Grzegorz Marczak
24

Właśnie dotarł do mnie olbrzymi 60 calowy Panasonic TX-L60DT60E. Jest to model pochodzący z najnowszej linii produktowej z 2013 roku. Pisałem o nim przy okazji pokazu w Nicei a teraz mam szansę bliżej się z nim zapoznać. Jeśli nie pamiętacie to przypomnę, że jest to telewizor LEDowy w którym mam...

Właśnie dotarł do mnie olbrzymi 60 calowy Panasonic TX-L60DT60E. Jest to model pochodzący z najnowszej linii produktowej z 2013 roku. Pisałem o nim przy okazji pokazu w Nicei a teraz mam szansę bliżej się z nim zapoznać. Jeśli nie pamiętacie to przypomnę, że jest to telewizor LEDowy w którym mamy kilka ciekawych nowych rozwiązań.

Przede wszystkim jest więc My Home Screen, jest to ekran główny telewizora który możemy personalizować, dodawać do niego własne widgety pochodzące z aplikacji oraz tworzyć kilka jego wersji. Z ciekawych rozwiązań w tym modelu mamy też dwa tunery dzięki czemu możemy na przykład co innego oglądać na TV i co innego na tablecie który odbiera obraz streamowany z TV.

Oczywiście nowa linia to też lepsze parametry ekranu (o 3D nie wspominam bo to dziś standard). Mamy przede wszystkim poprawione kąty widzenia, superszybkie skanowanie z podświetleniem co znacząco wpływa na rozmycia i jakość obrazu przy dynamicznych scenach, lepszy kontrast i nieustająca walka o to aby czarny kolor był czarny i jednocześnie aby było widać szczegóły obrazu itp.

Z nowości w TX-L60DT60E mamy jeszcze dodatkowego dotykowego pilota który jednocześnie służy nam jako mikrofon do wydawania poleceń naszemu TV (podstawowa obsługa plus wyszukiwanie treści). Bardzo chętnie przetestuję też możliwości jakie daje Swipe & Share w wersji 2.0. Jest to funkcja dzięki której możemy przeciągnąć nasze plik multimedialne z telefonu czy tabletu prosto na TV.

Na tych rzeczach które wymieniłem powyżej zamierzam się skupić w moim teście, jeśli jednak macie jeszcze jakieś pytania co do tego sprzętu czy też chcielibyście abym dodatkowo coś sprawdził to proszę o komentarz

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

panasonic