Mobile

Bez tych akcesoriów (do smartfona) nie wychodzę z domu

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
5

Jakich akcesoriów używacie każdego dnia? Bez których nie obeszlibyście się wychodząc z domu? Dziś przyglądamy się hubowi USB-C 7 w 1 oraz powerbankowi z Magsafe od Belkina. Jak wypadają w codziennym użytku?

Rozwój technologii użytkowej nie zawsze zmierzał w tym właściwym kierunku - pamiętamy wiele krętych dróg i problemów, z jakimi mierzyliśmy się przez pewien czas. Przy okazji jednak powstały rozwiązania, które pomagają nam w innych sytuacjach - tak bowiem postrzegam całą sprawę hubów USB-C, których popularność wybuchła po premierze MacBooków jedynie z portami USB-C. Dziś te akcesoria pozwalają nam jeszcze bardziej wykorzystać możliwości tabletów czy smartfonów, np. podłączając zewnętrzne ekrany, dyski czy kopiując zdjęcia z karty pamięci z aparatu. Od pewnego czasu sprawdzałem jak radzi sobie Belkin USB-C hub 7 w 1.

Drugim akcesorium, które testowałem w ostatnim czasie, a które sporo zmieniło w mojej codzienności to bezprzewodowy powerbank z MagSafe dla iPhone'a Belkin BoostCharge. Zamiast plątaniny kabli mogę go po prostu przyłączyć za pomocą magnesów do smartfona, a dodatkowo całość zyskuje jeszcze jeden atut, ponieważ powerbank posiada wbudowaną podstawkę. Jakie są plusy i minusy powerbanka z MagSafe i jak sprawdza się na co dzień? Zapraszamy do materiału wideo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu