Gry

Teraz gry na Xboksa i Windows 10 można doliczyć do rachunku w Orange

Tomasz Popielarczyk
Teraz gry na Xboksa i Windows 10 można doliczyć do rachunku w Orange
9

Xbox Polska nawiązał współpracę z siecią Orange. Dzięki temu jej abonenci będą mogli kupować gry na smartfonie i doliczać je do swojego rachunku.

Xbox Polska poinformował o wprowadzeniu obsługi Direct Billing podczas płatności za treści cyfrowe zakupione na konsole Xbox lub komputery z Windows 10. W tym celu nawiązano współpracę z siecią Orange, która zaoferuje taką usługę w ramach programu "Dolicz do rachunku w Orange".

Co to oznacza w praktyce? Użytkownicy będą mogli kupować gry i aplikacje z poziomu aplikacji Windows Store na pecety i smartfony z Windowsem, a następnie doliczać to do swojego rachunku za abonament. Miesięczny limit transakcji wynosi 300 zł, co oznacza, że w ten sposób raczej nie kupimy tych najdroższych pozycji ze sklepu. Za każdym razem musimy też podać swoje hasło do konta Microsoft. Oczywiście podstawowym warunkiem jest bycie abonentem sieci Orange - obejmuje to posiadaczy planu abonamentowego oraz Mix.

Więcej informacji na temat usługi znajdziecie na specjalnie przygotowanej przez Orange stronie z instrukcją.

 


Niedawno uruchomiliśmy serwis z Pracą w IT! Gorąco zachęcamy do przejrzenia najnowszych ofert pracy oraz profili pracodawców.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

orangeGryxboxXbox One