Seriale

Genialny serial nie tylko dla nerdów. Wkrótce w HBO GO Polska

Jakub Szczęsny
Genialny serial nie tylko dla nerdów. Wkrótce w HBO GO Polska
6

Sheldon to jeden z takich bohaterów, którego albo się uwielbia, albo nienawidzi - za całokształt. Ten bohater serialu "Teoria Wielkiego Podrywu" (chociaż ja wolę oryginalną i dwuznaczną nazwę "The Big Bang Theory") ma ogromne szczęście, że znam i lubię człowieka, który jest do niego bardzo podobny. Będzie wiedział o kim mówię, nałogowo czyta Antyweba i oczywiście pozdrawiam, rzeszowski Sheldonie!

Krótko po tym, jak HBO Polska pochwaliło się tym, iż pozwoli nam zapoznać się z historią małego Sheldona okazuje się, że będziemy mogli przy tej okazji przypomnieć sobie kultowy na świecie serial, który pozwolił na rozwinięcie się tej postaci. HBO GO Polska od lipca wzbogaci się właśnie o Teorię Wielkiego Podrywu, która będzie swego rodzaju dopełnieniem dla historii nieco młodszego, ale pewnie nie mniej zwariowanego złośliwego geniusza.

Teoria Wielkiego Podrywu to nie wszystko. HBO Polska na tym nie poprzestaje

Nflix, źródło tych informacji informuje ponadto, że HBO Polska nabyło prawa także do oryginalnego spin-offu: w miesiąc po udostępnieniu prequela Teorii Wielkiego Podrywu ukażą się tam dwa pierwsze sezony właściwego serialu. Następnie kolejne paczki odcinków będą pojawiać się w comiesięcznych odstępach. To niezwykle dobra wiadomość dla osób, które albo uwielbiają ten serial i chcą sobie go przypomnieć, albo... nigdy go nie widziały, ale są go bardzo ciekawe.

Co jak co, ale HBO Polska świetnie spełnia życzenia rodzimych konsumentów polujących na amerykańskie produkcje - nasz redakcyjny Konrad, który jest antywebowym specem od wszelkich serwisów streamingowych pewnie teraz szykuje popcorn na czerwiec. Wam też polecamy!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu