6

Telewizja kulinarna – ifoods.tv

Nowy Irlandzki startup ifoods.tv to miejsce gdzie możemy nauczyć (teoretycznie) się gotować na podstawie filmów pokazujących jak zrobić konkretne danie. Wyśmienity pomysł na wykorzystywanie filmów wideo to przekazywania przepisów kulinarnych – oczywiście pomysł nie nowy ale z punktu widzenia użytkowników bardzo ciekawy. Serwisów kulinarnych jest bardzo dużo, każdy z nich w jakiejś cześć posiada filmy […]

Nowy Irlandzki startup ifoods.tv to miejsce gdzie możemy nauczyć (teoretycznie) się gotować na podstawie filmów pokazujących jak zrobić konkretne danie.

Wyśmienity pomysł na wykorzystywanie filmów wideo to przekazywania przepisów kulinarnych – oczywiście pomysł nie nowy ale z punktu widzenia użytkowników bardzo ciekawy.Serwisów kulinarnych jest bardzo dużo, każdy z nich w jakiejś cześć posiada filmy video – na ifoods.tv filmy są podstawą serwisu. W Ifood odbywają się też różnego rodzaju konkursy gdzie użytkownicy mogą przesyłać własne kulinarne video (które zapewne będzie wykorzystane później na łamach strony).

Ciekawe czy nasze kulinarne portale myślą o tego typu rozwoju? i co by było gdyby zacząć zbierać takie materiały od użytkowników (oczywiście trzeba by było to weryfikować i za to płacić).

W każdym razie ja wieczorem mam zamiar pobrać kilka lekcji na temat robienia Irlandzkich steków :)