Apple

Po co Apple chwali się teledyskiem Seleny Gomez? Jest wiele piękniejszych wideo nagranych iPhone 11 Pro

Kamil Świtalski
Po co Apple chwali się teledyskiem Seleny Gomez? Jest wiele piękniejszych wideo nagranych iPhone 11 Pro
19

iPhone tylko dla szpanu? A nie prawda, bo może też być do nagrywania teledysków — co udowadnia Selena Gomez.

W ostatniej dekadzie wiele było już demonstracji tego, jak świetnie radzą sobie kamery w smartfonach. Podobno lustrzanki, bezlusterkowce, pełne klatki i inne profesjonalne sprzęty mieliśmy już chować do szuflady bo więcej się nie przydadzą. Było też od groma wpadek z tym związanych: bo te przepiękne ujęcia którymi mamili nas producenci sprzętu wcale nie były nagrane ich topowym smartfonem, co zdradzało odbicie w szybie... kamerzysty. Apple nigdy nie ukrywało że w jest niezwykle dumne z możliwości swoich aparatów — i poświęciło im w przeszłości wiele czasu zarówno na konferencjach, jak i podczas spotów reklamowych. A teraz w reklamie użyło fragmentów teledysku Seleny Gomez, który w całości został nagrany iPhone 11 Pro.

Teledysk nagrany iPhone 11 Pro

Nie jest to z pewnością najbardziej efektowny klip muzyczny jaki znajdziecie na YouTube. To czy się komuś podoba czy nie — jest już kwestią gustu. Warto jednak mieć w pamięci, że wszystkie ujęcia które tam widzimy nagrane zostały za pomocą smartfona, a nie profesjonalnego sprzętu. Chociaż patrząc na oświetlenie, no cóż — raczej nie jest to rzecz, którą każdy z nas mógłby nagrać u siebie w domu. Nawet gdybyśmy mieli iPhone'a 11 Pro pod ręką ;-).

Ale kreatywni twórcy chętnie sięgają po smartfony i potrafią na nich wyczarować prawdziwe cudeńka. I klip Andy To sprzed kilku tygodni nagrany tym samym urządzeniem wygląda dużo bardziej efektownie, no i pokazuje na co naprawdę stać kamerę w iPhone 11 Pro. Problem polega na tym, że nie ma on zasięgów Seleny Gomez, więc bez sensu, by Apple chwaliło się nim w reklamach ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu