Apple

Po co Apple chwali się teledyskiem Seleny Gomez? Jest wiele piękniejszych wideo nagranych iPhone 11 Pro

Kamil Świtalski
19

iPhone tylko dla szpanu? A nie prawda, bo może też być do nagrywania teledysków — co udowadnia Selena Gomez.

W ostatniej dekadzie wiele było już demonstracji tego, jak świetnie radzą sobie kamery w smartfonach. Podobno lustrzanki, bezlusterkowce, pełne klatki i inne profesjonalne sprzęty mieliśmy już chować do szuflady bo więcej się nie przydadzą. Było też od groma wpadek z tym związanych: bo te przepiękne ujęcia którymi mamili nas producenci sprzętu wcale nie były nagrane ich topowym smartfonem, co zdradzało odbicie w szybie... kamerzysty. Apple nigdy nie ukrywało że w jest niezwykle dumne z możliwości swoich aparatów — i poświęciło im w przeszłości wiele czasu zarówno na konferencjach, jak i podczas spotów reklamowych. A teraz w reklamie użyło fragmentów teledysku Seleny Gomez, który w całości został nagrany iPhone 11 Pro.

Teledysk nagrany iPhone 11 Pro

Nie jest to z pewnością najbardziej efektowny klip muzyczny jaki znajdziecie na YouTube. To czy się komuś podoba czy nie — jest już kwestią gustu. Warto jednak mieć w pamięci, że wszystkie ujęcia które tam widzimy nagrane zostały za pomocą smartfona, a nie profesjonalnego sprzętu. Chociaż patrząc na oświetlenie, no cóż — raczej nie jest to rzecz, którą każdy z nas mógłby nagrać u siebie w domu. Nawet gdybyśmy mieli iPhone'a 11 Pro pod ręką ;-).

Ale kreatywni twórcy chętnie sięgają po smartfony i potrafią na nich wyczarować prawdziwe cudeńka. I klip Andy To sprzed kilku tygodni nagrany tym samym urządzeniem wygląda dużo bardziej efektownie, no i pokazuje na co naprawdę stać kamerę w iPhone 11 Pro. Problem polega na tym, że nie ma on zasięgów Seleny Gomez, więc bez sensu, by Apple chwaliło się nim w reklamach ;-).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu