Świat

Techcrunch50 - światowy pokaz startupów

Grzegorz Marczak
Techcrunch50  - światowy pokaz startupów
6

. Niedawno skończyła się konferencja TC50 organizowana przez zespół Techcrunch.com. Cel imprezy jest dość jasny - szukanie najlepszego startupa z pośród ponad 50 wyselekcjonowanych serwisów. To co można było zobaczyć podczas samej konferencji to prawdziwe "rodzynki" jeśli chodzi o pomysły oraz...

.
Niedawno skończyła się konferencja TC50 organizowana przez zespół Techcrunch.com. Cel imprezy jest dość jasny - szukanie najlepszego startupa z pośród ponad 50 wyselekcjonowanych serwisów.

To co można było zobaczyć podczas samej konferencji to prawdziwe "rodzynki" jeśli chodzi o pomysły oraz ich wykonanie (Ola na Antyweb zaczęła już opisywać te najbardziej ciekawe jak Videosurf, Postbox itp). Wybierać było z czego bo jak podają organizatorzy aplikacji od startupów było ponad tysiąc!.

Oprócz pokazu startupów, które czasami nie miały łatwo ponieważ dostawały trudne pytania od ekspertów zaproszonych na konferencję, odbyło się też kilka bardzo ciekawych paneli dyskusyjnych z gwiazdami światowego internetu.

Jeśli macie chwilę czasu (zapowiadana na weekend pogoda nie zachęca do spacerów) to gorąco zachęca do odwiedzenia strony techcrunch50.com na której można znaleźć dziesiątki godzin materiałów video z konferencji oraz paneli dyskusyjnych. Wszystko dobrze poukładane, opisane i posegregowane.

Bardzo ciekawy jestem, który serwisy wam spodobały się najbardziej? Ja moje typy opisze po tym jak przejrzę wszystkie prezentacje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu