Świat

Techcrunch uruchomił serwis z video prezentacjami startupów

Grzegorz Marczak
Techcrunch uruchomił serwis z video prezentacjami startupów
4

TechCrunch uruchomił właśnie nowy serwis Elevator Pitches. W Elevator Pitches każdy będzie mógł przedstawić swój serwis w 60 sekundowym Video. TC rozwiązał w ten sposób swój problem z ilością informacji jakie dostają od właścicieli startupów - w chwili obecnej publikują tylko te które ich zdanie...

TechCrunch uruchomił właśnie nowy serwis Elevator Pitches. W Elevator Pitches każdy będzie mógł przedstawić swój serwis w 60 sekundowym Video.

TC rozwiązał w ten sposób swój problem z ilością informacji jakie dostają od właścicieli startupów - w chwili obecnej publikują tylko te które ich zdaniem warte są uwagi. Elevator Pitches daje możliwość zaprezentowania się wszystkim serwisom, również tym które nie miały szczęścia trafić na główną stronę Techcrunch.

Wydaje się, że rozwiązanie to jest bardzo dobrym pomysłem ponieważ daje ono możliwość dotarcia do bardzo dużej rzeszy czytelników tego popularnego serwisu (co niewątpliwe bardzo dobrą promocją o ile zaprezentujemy swój serwis naprawdę ciekawie).Oczywiście aby opublikować film w Piteches trzeba spełnić kilka kryteriów, ale w sumie są to drobiazgi (aby zaprezentować startup, trzeba wcześniej wgrać film na jeden z popularnych serwisów wideo np: youtube oraz trzeba być jego właścicielem lub współtwórcą)

W przyszłości prawdopodobne jest, że w Elevator Pitches będzie można również opublikować video z opisem własnego pomysłu (czyli jeszcze nie startupu) w celu zebrania uwag i opinii na jego temat.

Elevator Pitches stanie się więc miejsce wartym odwiedzin - szczególnie dla osób szukających inspiracji i chcących posłuchać o nowo powstałych serwisach i ich pomysłach na biznes.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup