Ciekawe strony

TechCrunch Kupuje InviteShare

Grzegorz Marczak
TechCrunch Kupuje InviteShare
1

InviteShare.com to serwis dzięki, któremu możemy uzyskać zaproszenie do powstających stron internetowych które w fazie testów są dostępne tylko na zaproszenia. Właścicielom TechCrunch-a tak spodobał się ten pomysł, że bardzo przychylnie opisali serwis (co oczywiście wywołało lawinę zainteresowania...


InviteShare.com to serwis dzięki, któremu możemy uzyskać zaproszenie do powstających stron internetowych które w fazie testów są dostępne tylko na zaproszenia. Właścicielom TechCrunch-a tak spodobał się ten pomysł, że bardzo przychylnie opisali serwis (co oczywiście wywołało lawinę zainteresowania InviteShare).

Teraz dowiadujemy się, że TechCrunch kupił InviteShare, Arrington opowiada, że około miesiąca czasu temu mieli pomysł na zbudowanie takiego serwisu. Kiedy pojawił się InviteShare postanowili jednak, że w pierwszej kolejności postarają się kupić ten serwis - na dzień przed zakupem autorzy InviteShare wystawili serwis na sprzedaż (statystyki serwisu i jego zarobki nie były powalające).


Dzięki TechCrunch inviteshare szybko zrobiło się popularne


Jeśli ktoś z was miał okazje skorzystać z InviteShare wie jak bardzo niedopracowany był na początku ten serwisu - Arrington zapowiedział, że w przeciągu najbliższych tygodniu poprawią serwis oraz przeniosą go pod skrzydła (i domenę) TechCrunch.

Szkoda, że u nas nie ma takich praktyk - i wszyscy duzi zamiast postarać się współpracować z jakimś serwisem tworzą jego własną wersję.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu