Startups

Techall.pl - drzwi otwarte, zapraszam!

Grzegorz Marczak
40

Wspominałem wcześniej na blogu o projekcie Techall.pl czyli miejscu z polecanymi ciekawymi newsami IT oraz agregatorze newsów w jednym. Techall wystartował po cichu w piątek, na dziś zaplanowałem nieco głośniejszą premierę wraz z wysłaniem informacji do innych serwisów (zabrało mi to nadspodziewanie...

Wspominałem wcześniej na blogu o projekcie Techall.pl czyli miejscu z polecanymi ciekawymi newsami IT oraz agregatorze newsów w jednym. Techall wystartował po cichu w piątek, na dziś zaplanowałem nieco głośniejszą premierę wraz z wysłaniem informacji do innych serwisów (zabrało mi to nadspodziewanie dużo czasu) itp.

Sam serwis i jego konstrukcja jest tak prosta iż myślę, że nie potrzebna jest specjalna instrukcja jak z niego korzystać. Jedynie na co chciałbym zwrócić uwagę to TEMATY czyli ułatwione wyszukiwanie najciekawszych haseł i zagadnień IT. Zamiast szukać informacji o iPhone 3GS wystarczy wybrać taki temat i przejrzeć ostatnie wydarzenia związane z tym hasłem (wyszukiwanie pokazuje zarówno automatycznie zebrane newsy jak również te dodane ręcznie przez współpracujące osoby).Do współpracy przy rekomendowaniu newsów IT udało mi się zaprosić naprawdę bardzo ciekawych gości, właścicieli dużych oraz bardzo popularnych serwisów jak Nasza-Klasa czy Wykop, przedsiębiorców internetowych takich jak Kuba Filipowski (Netguru), Artur Kurasiński (Revolver), Radosław Kuczera (hostersi.pl), blogerów min Pawła Iwaniuka (z współpracy z Pawłem cieszę się szczególnie, ponieważ dobrze nam się kiedyś razem pisało na Antyweb - teraz Paweł prowadzi własny blog dailytech.pl). Lista osób współpracujących jest cały czas otwarta, rozmawiam jeszcze z kilkoma osobami i mam nadzieję, że zgodzą się wziąć udział w tym projekcie / eksperymencie.

Techall.pl z pewnością wymaga jeszcze dotarcia - i nie chodzi mi tutaj o stronę funkcjonalną ale raczej o współpracę przy rekomendacji newsów. Znalezienie optymalnej ilości informacji, dobrego balansu między tematyką związaną z internetem, sprzętem oprogramowaniem itp. Bardzo zależy mi na tym aby rekomendowane informacje pochodziły z różnych obszarów IT.

Zapraszam wszystkich serdecznie do odwiedzenia Techall.pl - serwis jest w trybie read only (jak to ładnie określił Paweł Wimmer na flakerze) możecie więc czytać i przeglądać do czego gorąco namawiam!

Ps. Jeśli się wam podoba to poproszę o wykopa :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu