Seriale

Oglądajcie uważnie, bo to najnowszy teaser Wiedźmina od Netflix!

Konrad Kozłowski
Oglądajcie uważnie, bo to najnowszy teaser Wiedźmina od Netflix!
6

Temperatury za oknem spadają, ale serwery Netfliksa rozgrzeją się niedługo do czerwoności, bo pod koniec roku nastąpi premiera serialu Wiedźmin. A przed Wami najnowszy teaser, który będziecie oglądać wieeele razy!

Choć Netflix broni się rękami i nogami, by nie porównywać serialu Wiedźmin do Gry o tron, to takie zestawienia na pewno będą się pojawiać i to zaraz po premierze. A co ciekawe, wciąż nie znamy dokładnej daty debiutu serialu, ponieważ platforma zwleka z jej ogłoszeniem jakby do ostatniej chwili. Czy Netflix wrzuci wszystkie odcinki serialu bez zapowiedzi? Nie wiem, czy przy takim tytule serwis by się na to zdecydował, ale z drugiej strony taka akcja przysporzyłaby mu jeszcze więcej zamieszania, gdyby nagle wszyscy rozpisywali się o dostępności odcinków.

Wiedźmin - zwiastun serialu Netflix już jest! Obsada, plakat

Opublikowane do tej pory materiały tylko zaostrzyły nasze apetyty. Niedługi teaser Wiedźmina, który pokazano w lipcu to jedyny klip, którym dysponujemy, dlatego widownia wyczekiwała czegoś nowego. I właśnie to dostała. Podczas wydarzenia Lucca Comics & Games Netflix ma zaznaczyć swoją obecność panelem związanym z serialem i premierą pełnego zwiastunu. Co ciekawe, w ciągu następnych dwóch tygodni mamy tez poznać datę premiery serialu. Ostatnie przecieki wskazywały na okolice drugiej połowy grudnia (między 17 a 20).

Do tego czasu pozostaje nam przyglądać się tylko tym materiałom, którymi się podzielono do tej pory, dlatego ten 15-sekundowy klip jest na wagę złota. Podejrzewam, że gdy go obejrzycie zechcecie to zrobić jeszcze kilka razy, a później zapragniecie oglądać go scena po scenie, bo znajdują się w nim ujęcia, których dotychczas nie widzieliśmy. Nie znamy ich kontekstu, możemy tylko domyślać się i zgadywać, z czym mamy do czynienia. Nie zabrakło oczywiście Geralta i innych głównych postaci, a także potworów.

Nowy teaser Wiedźmina od Netflix

Wszyscy (przyszli) fani zacierają już pewnie ręce i nic dziwnego - to może być najważniejsza dla Netfliksa produkcja w tym roku, jeśli chodzi o seriale.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu