Startups

Taxi Find polska aplikacja na iPhona do zamawiania taksówek (bez dzwonienia)

Grzegorz Marczak
Taxi Find polska aplikacja na iPhona do zamawiania taksówek (bez dzwonienia)
24

Taxi Find to bardzo ciekawy pomysł na aplikację dla iPhona (choć mam nadzieję, że autorzy myślą też o innych platformach). O co chodzi? Jeśli chcemy zamówić taksówkę to zamiast dzwonić uruchamiamy aplikację, która za pomocą GPS-a sprawdza naszą lokalizację - potem po naciśnięciu jednego klawisza inf...

Taxi Find to bardzo ciekawy pomysł na aplikację dla iPhona (choć mam nadzieję, że autorzy myślą też o innych platformach). O co chodzi? Jeśli chcemy zamówić taksówkę to zamiast dzwonić uruchamiamy aplikację, która za pomocą GPS-a sprawdza naszą lokalizację - potem po naciśnięciu jednego klawisza informacja z prośbą o taksówkę i miejsce przyjazdu wysyłana jest do firmy taksówkarskiej. Prosto szybko i przyjemnie - na dodatek dostaniemy jeszcze potwierdzenie, że zgłoszenie zostało przyjęte. Zastanawiam się tylko czy jest możliwość wybrania konkretnej firmy (bo w W-wa są czasem kosmiczne różnice w cenach)?

Żeby jednak nie było tak pięknie jest pewne ale. Na razie program obsługuje tylko kilka miast w Polsce czyli Kielce, Krosno, Łódź i Radom. Autorzy zapowiedzieli jednak na Facebooku, że już wkrótce opanuję kolejnych 25 miast w Polsce.Pomysł z zamawianiem taksówki bez dzwonienia i często żmudnego tłumaczenia jak dojechać jest moim zdaniem bardzo dobry. Jeśli tylko Taxi Find będzie obsługiwał warszawę to chętnie skorzystam.

Przyczepię się też do jednej rzeczy jeśli chodzi o ten produkt. Aplikacja w App Store jest praktycznie w ogóle nie opisana, tak samo "biednie" jest z informacjami na Facebooku, nie ma też chyba strony dedykowanej tej aplikacji w internecie. Pracę domową w tym zakresie na pewno trzeba odrobić.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaiPhone