Felietony

Lokter.pl na iPhona już za chwileczkę (czeka na akceptacje)

Grzegorz Marczak
Lokter.pl na iPhona już za chwileczkę (czeka na akceptacje)
14

Nie wiem czy pamiętacie opisywany na blogu serwis Lokter.pl. Dla przypomnienia - Lokter pomysłem przypomina miks serwisu Forsquare z mikroblogiem. Jednak w przeciwieństwie do Foursquare w Lokterze nie jest najważniejsze gdzie teraz jesteśmy i jakie właśnie odkryliśmy miejsca, ale to, co się ciekaweg...

Nie wiem czy pamiętacie opisywany na blogu serwis Lokter.pl. Dla przypomnienia - Lokter pomysłem przypomina miks serwisu Forsquare z mikroblogiem. Jednak w przeciwieństwie do Foursquare w Lokterze nie jest najważniejsze gdzie teraz jesteśmy i jakie właśnie odkryliśmy miejsca, ale to, co się ciekawego dzieje w okolicy.

Kiedy pierwszy raz opisywałem ten serwis (która starannością wykonania i pomysłem bardzo mi się spodobał) wspominałem, że bardzo brakuje mi aplikacji na urządzenia mobilne. Już wtedy w komentarzu przeczytałem, że powstaje aplikacja na iphona.

Dziś natomiast na stronie Loktera na FB jest info o tym, że aplikacja czeka już na akceptację w App Store, dodatkowo mamy też pierwsze screeny:Po obrazkach nie można za wiele wywnioskować. Nie będzie chyba jednak na początku opcji check-in znanej z takich serwisów jak chociażby foursquare. Mam nadzieję natomiast, że będzie funkcjonalność rozpoznawania naszej obecnej lokalizacji i na bazie tego informowania co ciekawego dzieje się w pobliżu.

W każdym razie ja na pewno przetestuję Loktera na iphonie i będzie to chyba moja pierwsza polska aplikacja z jakiej będą korzystał.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu