Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Filmy

Tak powinny wyglądać i zakończyć się Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Nie żartuję

KK
Konrad Kozłowski
11

Jak powinien skończyć się "Ostatni Jedi"? Jak wiele niespójności pojawia się w ostatnim epizodzie Gwiezdnych Wojen? Ekipa "How it should have ended" odpowiada na te pytania w swoim najnowszym materiale.

O "Przebudzeniu Mocy" powiedziano i napisano wiele, ale odnoszę wrażenie, że "Ostatni Jedi" wzbudził jeszcze więcej dyskusji wśród fanów Star Wars i nie tylko. O ile film uznaję za wizualną perełkę, tak z wieloma fabularnymi zagraniami pogodzić się nie mogę i w mojej ocenie znacząco wykraczają one poza ramy nawet tak tolerancyjnego uniwersum, jak to w Gwiezdnych Wojnach. Nie brakuje opinii podobnych do mojej, a o jako naprawdę skrajnym przykładzie - w formie ciekawostki - wspomnę o 3-częściowym wywodzie na ten temat, z którego wszystkie odcinki trwają ponad godzinę...

Są na YouTube takie serie, których kolejne odcinki oglądam jak tylko się ukażą. Należy do nich kanał "How It should Have Ended" podchodzący ze sporym humorem do fabuły większości filmów ukazujących się w kinach. Nie inaczej mogło być w przypadku "Ostatniego Jedi".

Ten easter egg nawiązujący do serialu LOST rozłożył mnie na łopatki ;)

Potrafię głośno śmiać się nawet z tych filmów, które uważam za dobre lub bardzo dobre, ale tym razem było inaczej - byłem bardzo ciekaw tego, jaki pogląd na VIII epizod mają twórcy HISHE. Zgodnie z moimi przewidywaniami, trwający niewiele ponad 7 minut klip to zbiór wszystkich najpoważniejszych zarzutów wobec "Ostatniego Jedi", więc można to potraktować jako swoistą wersję w pigułce negatywnych recenzji i opinii na temat tego filmu.

Jak powinien skończyć się "Ostatni Jedi"

Niezależnie od tego, czy "Ostatni Jedi" Wam się podobał, czy nie - każdy powinien nabrać odrobiny dystansu i zobaczyć poniższe wideo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: