Felietony

Tak będzie wyglądał nowy odtwarzacz YouTube z funkcją Storyboards [wideo]

Michał Majchrzycki
Tak będzie wyglądał nowy odtwarzacz YouTube z funkcją Storyboards [wideo]
6

Google nie zasypia gruszek w popiele i cały czas pracuje nad rozwojem swoich produktów. Wkrótce zmiany czekają odtwarzacz wideo w serwisie YouTube. Doczekamy się między innymi ciekawej, nowej funkcji o nazwie Storyboards. Zobaczcie, jak wygląda. Funkcja Storyboards przyda się tym użytkownikom...

Google nie zasypia gruszek w popiele i cały czas pracuje nad rozwojem swoich produktów. Wkrótce zmiany czekają odtwarzacz wideo w serwisie YouTube. Doczekamy się między innymi ciekawej, nowej funkcji o nazwie Storyboards. Zobaczcie, jak wygląda.

Funkcja Storyboards przyda się tym użytkownikom, których męczy oglądanie całego materiału wideo w poszukiwaniu interesującego ich fragmentu. Przypadkowe skakanie po pasku odtwarzania nie jest najlepszym rozwiązaniem, dlatego też Google postanowił wprowadzić miniaturki, które pomogą nam zapoznać się z oglądanym klipem.

YouTube będzie generował około 100 miniaturek na każdy materiał wideo. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa usługa pojawi się w serwisie wideo firmy Google.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTube