Smartwatche

Tag Heuer stworzył smartwatch inspirowany grą Super Mario za 8000 PLN

Kamil Pieczonka
Tag Heuer stworzył smartwatch inspirowany grą Super Mario za 8000 PLN
4

Tag Heuer wspólnie z Nintendo przygotował nowy smartwatch z serii Connected inspirowany grą Super Mario. Zegarek powstanie w limitowanej edycji 2000 sztuk, a jego cena została ustalona na bagatela 2150 USD, czyli nieco ponad 8000 PLN.

Smartwatch z Super Mario i WearOS

Zegarki z serii Connected bazują na systemie Google - WearOS i dostępne są w normalnej sprzedaży z kopertą o średnicy 45 mm. Wersja specjalna inspirowana grą Super Mario wyróżnia się nieco swoim wyglądem, a także animacjami jakie pojawią się na ekranie. W zależności od pory dnia i stopnia zaawansowania w naszych celach fitnesowych, na ekranie pojawią się stosowne animacje widoczne poniżej. Ponadto za wspomniane 2150 USD klienci dostaną do dyspozycji dwa paski, jeden klasyczny, czarny i skórzany z czerwonymi przeszyciami, a drugi wykonany z perforowanej gumy.

Ponadto na ekranie można wyświetlić jedną z czterech dedykowanych tarcz z elementami z gry Super Mario, a sam zegarek doskonale sprawdza się w typowych dla siebie zastosowaniach, jak choćby wyświetlaniu powiadomień z telefonu. Do dyspozycji mamy też mikrofon z obsługą asystenta Google, kalendarz, prognozę pogody czy dedykowaną aplikację fitnesową mierzącą naszą aktywność.

Jeśli zaś chodzi o kwestię sprzętową to zegarek waży jedynie 86 g, jest wodoodporny do 5 ATM i posiada baterię o pojemności 430 mAh, która bez problemu powinna wystarczyć na cały aktywny dzień. Sprzedaż rozpocznie się 15 lipca, a jak już wspominałem dostępnych będzie tylko 2000 sztuk. Jeśli natomiast nie przepadacie za Super Mario, to możecie kupić zwykłą wersję za równowartość około 1800 USD.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu