Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Miniblog

Tablet dla graczy [wideo]

KM
Kamil Mizera
7

Smartphony i tablety powoli zmieniają branżę gier. Na oba typy urządzeń pojawia się coraz więcej „kasowych przebojów”, ale wciąż istnieje niemały problem związanych z ich obsługą. Kontrola nafaszerowanej funkcjami gry z poziomu ekranu dotykowego nie należy do najprostszych ani najprzyjemniejszych, a...

Smartphony i tablety powoli zmieniają branżę gier. Na oba typy urządzeń pojawia się coraz więcej „kasowych przebojów”, ale wciąż istnieje niemały problem związanych z ich obsługą. Kontrola nafaszerowanej funkcjami gry z poziomu ekranu dotykowego nie należy do najprostszych ani najprzyjemniejszych, ale pojawiają się coraz to nowe ciekawe pomysły na rozwiązanie tego problemu.

Co zrobić, aby w miarę wygodnie dało grać się na tablecie? To proste – dodać do niego pada. Tylko w jaki sposób, aby zachować wygodę i przyjemność korzystania z urządzenia? To trudne pytanie, na które stara się odpowiedzieć Razer Project Fiona, zobaczcie sami:

 

 

Jeżeli spodobał Wam się ten pomysł na tablet do grania, to będziecie niestety musieli poczekać prawdopodobnie do jesieni tego roku, kiedy to zapowiedziana jest premiera tego urządzenia. Osobiście pomysł wydaje mi się ciekawy i nietuzinkowy, ciekaw jestem, jak zostanie przyjęty w środowisku graczy.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

TabletGry