Miniblog

Podładuj swój gadżet za pomocą walizki

Wojciech Usarzewicz
Podładuj swój gadżet za pomocą walizki
1

Nie od dziś wiadomo, że największym problemem gadżetów elektronicznych jest zasilanie - a raczej sytuacja, kiedy nie mamy dostępu do gniazdka. Wymyśla się więc całą masę nowych technologii, choćby plecaki z panelami słonecznymi. Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, wtedy nowy gadżet użytkowy od...

Nie od dziś wiadomo, że największym problemem gadżetów elektronicznych jest zasilanie - a raczej sytuacja, kiedy nie mamy dostępu do gniazdka. Wymyśla się więc całą masę nowych technologii, choćby plecaki z panelami słonecznymi. Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, wtedy nowy gadżet użytkowy od Jung Inyoung może cię zainteresować.

Jung Inyoung zaprezentowała ładującą... walizkę podróżną. Taką na kółkach - specem od fizyki nie jestem niestety, ale zasada jest prosta - odpowiedni mechanizm przetwarza energię kinetyczną na energię elektryczną, gromadzoną w baterii, która to bateria następnie ładuje podłączone gadżety. Innymi słowy, im więcej się toczysz z walizką, tym bardziej podładujesz swój elektroniczny sprzęt.

Choć nie jest to jakiś rewolucyjny gadżet, to dla osób, które dużo podróżują, taka walizka może być bardzo przydatna w sytuacjach, gdy bateria w naszym telefonie się wyczerpuje, a my nie mamy dostępu do ani jednego gniazdka.

Kto z was byłby chętny na zakup takiej walizki? :)

Źródło: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gadżet.gadżety