Telekomy

T-Mobile z nową ofertą JUMP! bez limitu za 29,99 zł

GU
Grzegorz Ułan
47

T-Mobile zdało sobie chyba sprawę, że ostatnią ofertą "nie do odrzucenia" dla obecnych klientów, gdzie poinformowano ich o konieczności przejścia do nowych taryf albo zwiększeniu dotychczasowego abonamentu o 5 zł, mogą spowodować znaczny odpływ klientów (zmiana warunków umowy umożliwia zerwanie jej...

T-Mobile zdało sobie chyba sprawę, że ostatnią ofertą "nie do odrzucenia" dla obecnych klientów, gdzie poinformowano ich o konieczności przejścia do nowych taryf albo zwiększeniu dotychczasowego abonamentu o 5 zł, mogą spowodować znaczny odpływ klientów (zmiana warunków umowy umożliwia zerwanie jej bez konsekwencji).

Dziś natrafiłem na Facebooku na link do nowej oferty JUMP! bez telefonu, gdzie za miesięczny abonament zapłacimy tylko 29,99 zł. W tym nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju, a transfer danych w ilości 500MB. Czyli jeśli dysponujemy własnym telefonem i planujemy zmianę sieci, ta oferta wydaje się najbardziej atrakcyjna obecnie, jeśli chodzi o abonamenty typu no limit.

Przebija nawet pioniera tego typu taryf w Polsce, czyli Play, gdzie dopiero w najdroższej opcji znajdziemy porównywalne usługi, oczywiście prócz transferu danych. Czytając jednak niektóre komentarze w sieci, 500MB często wydaje się wystarczającą ilością danych jaką jesteśmy w stanie zużyć przy normalnym korzystaniu z dostępu do sieci na telefonie.

Dodatkową zaletą tej oferty jest długość trwania umowy - tylko 6 miesięcy. To wystarczający czas na przetestowanie możliwości sieci. W przypadku, gdy nie spełni naszych oczekiwań bez problemu już po pół roku możemy próbować gdzie indziej.

Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, jak to się ma do usługi braku abonamentu przez 6 miesięcy w przypadku, gdy przenosimy numer z innej sieci.

Przeszedłem przez proces zamówienia i cały czas pokazywało tę opcję jako aktywną. Nie znalazłem nigdzie regulaminu tej akurat oferty na stronie T-Mobile, ale wygląda mi to na błąd. Nie usunęli po prostu tej opcji z oferty na abonament z umową na pół roku.

Wydaje mi się, że jest to limitowana czasowo oferta, zrobiona na szybko tylko dla "ocieplenia" wizerunku i dostępna tylko z poziomu Facebooka, gdzie wylała się na nich największa fala hejtu. Sam link sugeruje, że nie znajdziemy jej wśród standardowych ofert na stronie głównej T-Mobile, stąd też nie przygotowali jej do końca i nie usunęli tej istotnej opcji. Niemniej jest dostępna, ciekawe tylko jak będzie to interpretowane w przypadku, gdy ktoś z niej skorzysta:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu