Telekomy

Drony? Od dzisiaj dostępne w Play

Rafał Kurczyński
Drony? Od dzisiaj dostępne w Play
15

Najszybciej rozwijająca się sieć 4G LTE w Polsce - Play (jak szepczą jakże irytujące reklamy z Kamilem Bednarkiem), od dzisiaj wprowadza do swojej oferty prawdziwy skarb dla gadżeciarzy - drony Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition. AR.Drone 2.0 firmy Parrot Elite Edition to nic innego jak odświeżona...

Najszybciej rozwijająca się sieć 4G LTE w Polsce - Play (jak szepczą jakże irytujące reklamy z Kamilem Bednarkiem), od dzisiaj wprowadza do swojej oferty prawdziwy skarb dla gadżeciarzy - drony Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition.

AR.Drone 2.0 firmy Parrot Elite Edition to nic innego jak odświeżona edycja jakże popularnego quadricoptera, AR.Drone, którego możemy kontrolować za pomocą smartfonów i tabletów - a wszystko to za pomocą sieci Wi-Fi. Model ten odróżnia się od swojego poprzednika tym, że posiada nową kamerę o wysokiej rozdzielczości, umożliwiającej nagrywanie filmów wideo. Dzielenie się z nami danymi dotyczących lotu, nowy tryb pilotażu, większa stabilność i unikatowy wygląd - AR.Drone 2.0 to prawdziwa zabawka dla dużych chłopców!

Podczas lotu, kamera Parrot AR.Drone 2.0 przesyła do nas obraz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy w błyskawicznym czasie zareagować na np. nadchodzące zderzenie quadricoptera z otoczeniem. Bardzo przyjemną rzeczą jest nowa aplikacji do pilotażu, AR.FreeFlight 2.0, dzięki której użytkownicy drona mogą nagrywać własne filmy HD i dzielić się nimi ze społecznością innych posiadaczy dronów - aplikacja dostępna jest na platformach mobilnych Android i iOS.

Niestety, w ofercie operatora znajdziemy jedynie podstawowy model drona, z akumulatorem o pojemności zaledwie 1000 mAh. Wspominając o AR.Drone 2.0 trzeba pamiętać jednak o producencie, który w swojej ofercie posiada opcjonalny moduł GPS z dodatkowymi 4 GB pamięci na nagrywanie lotów, umożliwiający odnalezienie sprzętu, gdy w tym rozładuje się akumulator. Oczywiście, do quadricoptera możemy podłączyć pendrive i dodatkowy akumulator o pojemności 1500 mAh, co pozwoli wydłużyć lot urządzenia o około 40 minut.

Oprócz tego, w ofercie Play znalazły się nowe słuchawki - harman/kardon by HARMAN CL, których rozpoznawalną cechą jest ich unikatowy design - prostokątne nauszniki, piaskowany metal, odłączany przewód i wbudowany mikrofon robią wrażenie. 

Źródło informacji: Blog Play; 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Playsłuchawkidrony