Telekomy

Zabrakło Ci transferu danych? T-Mobile wprowadza giga pakiety internetu w ofercie na kartę i MIX

Grzegorz Ułan
Zabrakło Ci transferu danych? T-Mobile wprowadza giga pakiety internetu w ofercie na kartę i MIX
2

Zużycie transferu danych w naszych smartfonach rośnie z roku na rok o kilkadziesiąt procent, operatorzy na bieżącą reagują na to w swoich ofertach, podnosząc jego limity. Dzieje się tak również w T-Mobile, ale do tej pory tylko w ofertach na abonament.

W ofertach abonamentowych T-Mobile można już korzystać z 15, 30 czy nawet 70 GB transferu w miesiącu. Oferty na kartę czy MIX pozostały tu trochę odosobnione. Długi czas w T-Mobile na kartę dostępny był pakiet 10 GB transferu danych, w ostatnim czasie jedynie podrasowany promocją, która przedłużona została teraz bodajże do końca roku, a w której to przy doładowaniu minimum 25 zł, dostajemy kolejne bonusowe 10 GB.

Co w przypadku, gdy te 20 GB się skończy? Trzeba ratować się kolejnym doładowaniem w kwocie 25 zł. Tak było do dziś, bo od teraz T-Mobile udostępnia w ofercie na kartę czy MIX dwa nowe pakiety gigabajtów.

Pierwszy pakiet za 15 zł, dodaje nam do konta dodatkowe 15 GB transferu danych (1 zł za 1 GB) z ważnością na 30 dni. Tak więc w środkowym planie z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS, z dodatkowym pakietem internetu możemy korzystać z 35 GB transferu danych za 40 zł miesięcznie.

Jego aktywacji można dokonać w aplikacji Mój T-Mobile - Usługi dodatkowe - Pakiety internetu, wybierając na klawiaturze kod ekspresowy *150*177*1# lub wysyłając SMS o treści TAK na numer 8301.

Drugi pakiet, ważny jest przez 60 dni, dodaje do konta 45 GB i kosztuje 45 zł. W tym przypadku za 47,50 zł miesięcznie możemy korzystać więc z 42,5‬ GB transferu w miesiącu. Ten pakiet włączymy również w aplikacji Mój T-Mobile, kodem ekspresowym *150*177*2# lub wiadomością SMS o treści TAK wysłaną na numer 8302.

Czy to się opłaca? Są atrakcyjniejsze na rynku oferty na kartę, ale w zasięgu sieci T-Mobile, to obecnie największe paczki danych, z jakich można korzystać w ofertach bez zobowiązania. Jedynie w Heyah na kartę jest zbliżona opcja 30 GB za 45 zł miesięcznie.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu