Telekomy

T-Mobile wprowadza dwie nowe oferty Heyah na kartę i na miesieczną umowę zupełnie jak nju mobile

Konrad Kozłowski
T-Mobile wprowadza dwie nowe oferty Heyah na kartę i na miesieczną umowę zupełnie jak nju mobile
20

Z odbywającego się właśnie spotkania prasowego T-Mobile Grzegorz przesyła bardzo ciekawe informacje na temat nowej oferty Heyah. Heyah Smart, bo właśnie taką nazwę ona nosi, to oferta na kartę lub na abonament bez długoterminowego zobowiązania. Do wyboru mamy dokładnie cztery propozycje w przedziale...

Z odbywającego się właśnie spotkania prasowego T-Mobile Grzegorz przesyła bardzo ciekawe informacje na temat nowej oferty Heyah. Heyah Smart, bo właśnie taką nazwę ona nosi, to oferta na kartę lub na abonament bez długoterminowego zobowiązania. Do wyboru mamy dokładnie cztery propozycje w przedziale cenowym 9,99 zł - 29,99 zł.

Heyah Smart oferuje nieprzekraczalną, maksymalną kwotę którą zapłacimy za rozmowy, wynosi ona 29,99zł. Na przykładzie: po wybraniu pakietu Smart L, płacąc 19,99 zł, otrzymujemy 3 GB transferu oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. Za rozmowy dopłacamy wtedy według cennika (29 groszy za minutę do każdej sieci), lecz zapłacimy za nie maksymalnie wspomniane 29,99 zł. Summa summarum maksymalnie wydamy 49,98 zł (19,99 + 29,99).

W ofercie Heyah Smart znalazły się paczki tranferu danych, kolejno 1, 2, 3 i 5 GB w odpowiadających ofertach 9,99 zł, 14,99 zł, 19,99 zł i 29,99 zł. Dotyczy to naturalnie prędkości LTE. W przypadku ofery na kartę zyskujemy zawsze ważne konto. Jeśli zawarta w pakiecie paczka transferu okaże się niewystarczająca Heyah przewidziało kilka dodatkowych pakietów: od 250 MB do 6 GB, a w jednym okresie rozliczeniowym aktywowanych może być kilka paczek - pakiety danych się wtedy sumują.

Jesli zdecydujemy się na przeniesienie numeru do Heyah, w zamian oferowane jest 1000 minut do wykorzystania przez 3 miesiące (komórki i stacjonarne), 2 GB transferu na 30 dni oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci również na 30 dni. Wymagane jest jednak doładowanie o minimalnej kwocie 20 zł.

Podobnie jak w nju mobile, podpisana umowa może obowiązywać jedynie przez jeden miesiąc. Rozwiązana może być w każdej chwili i możemy wtedy powrócić do oferty na kartę. Nowa oferta obowiązywać będzie od poniedziałku, 20 kwietnia.

Zapraszamy też do naszych osobnych wpisów z zestawieniami ofert bez limitu oraz ofertami na internet mobilny (tabelka z sortowaniem ofert) - zaktualizowane o nową ofertę Heyah Smart.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

t-mobiletelekomy