Polska

T-Mobile powraca z promocją darmowego Evernote Premium

Konrad Kozłowski
T-Mobile powraca z promocją darmowego Evernote Premium
12

W podobnym okresie zeszłego roku informwaliśmy Was o akcji organizowanej we współpracy operatora T-Mobile i firmy Evernote, dzięki której użytkownicy sieci otrzymywali darmową subskrypcję Evernote Premium na rok lub pół roku. Dobre przyjęcie i spora popularność akcji spowodowały, że i w tym roku moż...

W podobnym okresie zeszłego roku informwaliśmy Was o akcji organizowanej we współpracy operatora T-Mobile i firmy Evernote, dzięki której użytkownicy sieci otrzymywali darmową subskrypcję Evernote Premium na rok lub pół roku. Dobre przyjęcie i spora popularność akcji spowodowały, że i w tym roku można z niej skorzystać.

Co istotne, promocja dotyczy także klientów, którzy skorzystali z niej poprzednim razem. A sytuacja przedstawia się następująco:

Wszyscy nowi użytkownicy usługi, będący jednocześnie klientami telekomu otrzymają roczny dostęp do wersji premium.
Do tych, którzy skorzystali z poprzedniej w poprzedniej promocji i otrzymali półroczny dostęp do usługi premium, zostaną przesłane przez Evernote wiaodmości e-mail zawierające kody promocyjne pozwalające skorzystać z aktualnej oferty specjalnej przez kolejne pół roku.

Warto także dodać, że udział w akcji biorą także numery prepaid, więc teoretycznie, osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji, nie będące jednak użytkownikami sieci T-Mobile, mogą zakupić jeden z dostępnych starterów, by aktywować wersję Premium na własnym koncie. Zapytany przeze mnie Piotr Żaczko, reprezentujący operatora T-Mobile, o okoliczności powrotu akcji i jej odbiór w naszym kraju odpowieda:

Akcja cieszyła się sporą popularnością. Na tyle dużą, że tylko przy naszej komunikacji na twitterze wiadomość rozprzestrzeniła się błyskawicznie. Z promocji skorzystało tylko w Polsce kilka tysięcy naszych klientów, co nawet przekroczyło nasze przewidywania. Także w tym roku oferujemy nowym użytkownikom roczną subskrypcję i przedłużamy tym, którzy skorzystali z promocji poprzednim razem.

Evernote.com | Aplikacje mobilne Evernote na iOS, Androida i Windows Phone.

Nowa oferta internetu mobilnego dla biznesu - bez roamingu w Unii Europejskiej

Od 15 stycznia klienci biznesowi będą mogli skorzystać także z nowej oferty internetu mobilnego. Wraz z podpisaniem umowy przebierać będzie można pomiędzy wieloma urządzeniami - laptopy, tablety, modemy - lub wybrać ofertę bez urządzenia. T-Mobile zwiększyło paczki danych w każdym z abonamentów, lecz bezsprzecznie najważniejszą informacją jest pojawienie się dwóch najwyższych opcji (Gold i Platinum), oferujących pakiety na Internet na terenie całej Unii Europejskiej (odpowiednio 100 i 500 MB).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjet-mobileEvernote