Polska

20 najdrożej sprzedanych rzeczy na Allegro! cz. 3

GU
Grzegorz Ułan
10

To już trzecia edycja tego rankingu, z którą dzieli się z nami Allegro. Pierwsza część ukazała się jeszcze w 2011 roku. Kolejna w czerwcu minionego roku. Dzisiejszym zestawieniem podsumowujemy cały ubiegły rok. Myślę, mam nadzieję, że w takim rocznym cyklu będziemy Wam od teraz prezentować te dane....

To już trzecia edycja tego rankingu, z którą dzieli się z nami Allegro. Pierwsza część ukazała się jeszcze w 2011 roku. Kolejna w czerwcu minionego roku. Dzisiejszym zestawieniem podsumowujemy cały ubiegły rok. Myślę, mam nadzieję, że w takim rocznym cyklu będziemy Wam od teraz prezentować te dane.

Zamieszczone są tu oferty, w których kliknięto Kup teraz. Podobnie jak w poprzednich rankingach wygrała pozycja z działu Motoryzacja, na kolejnej pozycji Nieruchomości. Przy czym oferty w tych dwóch kategoriach są ogłoszeniami, czyli kliknięcie w Kup teraz nie jest równoznaczne z dokonaniem zakupy. Kup teraz w pozostałych kategoriach już jak najbardziej wiąże się z zakupem.

top20

Na potwierdzenie zwycięzcy zrzut ekranu z aukcji znaleziony na http://raportzaukcji.pl/.

large

Podobnie jak w poprzednich zestawieniach mamy też rankingi według poszczególnych kategorii, oto one:

Elektronika

elektronika

Moda i Uroda

modaiuroda

Dziecko

dziecko

Firma i Usługi

firmaiuslugi

Dom i zdrowie

domizdrowie

Kolekcje i sztuka

kolekcjeisztuka

Kultura i rozrywka

kulturairozrywka

Motoryzacja

motoryzacja

Sport i wypoczynek

sportiwypoczynek

Całość zestawienia zamyka się kwotą 35 261 090 zł. Trochę więcej niż w poprzednim, gdzie wyliczyliśmy kwotę 32 389 977,00 zł, z tym że poprzedni ranking obejmował okres blisko dwóch lat i mniejszą liczbę kategorii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu