Felietony

T-mobile odkrywa karty. Znamy cennik Samsunga Galaxy s5.

Filip Żyro
T-mobile odkrywa karty. Znamy cennik Samsunga Galaxy s5.
37

T-mobile jako pierwszy polski operator pokazuje oficjalny cennik Samsunga Galaxy S5. Cena telefonu została wyznaczona na poziomie, który pozwala zastanowić się nad nią na chwilę, bowiem jest to propozycja dość kusząca. Do tego wszystkiego oferta ma dodatkowy smaczek, który czyni ją wyjątkowo atrakcy...

T-mobile jako pierwszy polski operator pokazuje oficjalny cennik Samsunga Galaxy S5. Cena telefonu została wyznaczona na poziomie, który pozwala zastanowić się nad nią na chwilę, bowiem jest to propozycja dość kusząca. Do tego wszystkiego oferta ma dodatkowy smaczek, który czyni ją wyjątkowo atrakcyjną.

Podczas, gdy konkurencja dopiero zaczyna wietrzyć magazyny i wprowadza promocje na stare urządzenia Samsunga, T-Mobile na dobre jest w ofensywie. Operator wprowadza do swojej oferty przedpremierową sprzedaż telefonu, na który czekał cały mobilny świat. Chodzi oczywiście o Samsunga Galaxy S5. Mimo, że model wielu rozczarował w dniu premiery, to wciąż jest duże grono osób, które na kolejny swój telefon wybierą topową słuchawkę koreańskiego producenta. Jak już wielokrotnie moi koledzy z redakcji słusznie podkreślali, zawód niektórych w dużej mierze jest wynikiem zbyt wygórowanych oczekiwań. Mimo, że S5 swoim designem nie powala, to wciąż pod względem parametrów, mało który telefon jest mu w stanie dorównać.
Przejdźmy jednak do rzeczy. T-mobile wykłada karty na stół i przedstawia swoją ofertę w niezwykle przejrzysty sposób. Oto co przygotował dla nas operator.

Przy najniższym abonamencie wziętym na okres dwóch lat i wysokości opłat 39.99 zł możemy mieć najnowszy telefon Samsunga za 1919 zł. Potem przy abonamencie 59.99 zł telefon to koszt 1749 zł. Wraz kolejnymi abonamentami cena telefonu zaczyna drastycznie maleć i odpowiednio dla abonamentów 79.99 i 159.99 zł to kosz 1269 zł i 949 zł. Telefon za symboliczną złotówkę dostaniemy przy miesięcznych opłatach na poziomie 249 zł co miesiąc.

Pierwszym co rzuca się w oczy jest fakt, że o ile pamięć mnie nie myli, poprzednie Galaxy debiutowały w nieco wyższych cenach. Uważam, że obecny model został bardzo dobrze wyceniony u niemieckiego operatora. Jednak, tym co sprawia, że oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, to prezent, przygotowany dla wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w przedsprzedaży. Niezależnie do wybranej opcji, przewidziano dla każdego opaskę Gear Fit. Przynajmniej taką informację można znaleźć na stronie producenta. Trzeba przyznać, że brzmi niesamowicie, zważywszy na fakt, że gadżet został wyceniony w sklepach internetowych na ok. 1000 zł. Na dole strony możemy przeczytać „Gear Fit otrzymają Klienci, którzy dokonają zakupu Samsung GALAXY S5 na T-Mobile.pl w okresie od 19.03.2014 r. do 11.04.2014 r. Gear Fit dostępny do wyczerpania zapasów”. Jeżeli oferta nie zawiera żadnych ukrytych kruczków, to trzeba powiedzieć, że jest ona jak najbardziej godna uwagi.

Prawdę mówiąc oferta jest tak atrakcyjna, że aż daje do myślenia. Czyżby producent i operator obawiał się, że ilość zamówień nie będzie tak wysoka, jak tego oczekiwano. I dlaczego do telefonu dołączać najgorętszy gadżet, którym ekscytuje się całą branża technologiczna?

źródło: T-Mobile

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

t-mobileSamsungGalaxy S5