Telekomy

1200 GB na rok za darmo od T-Mobile, również dla klientów z Ukrainy

Grzegorz Ułan
1200 GB na rok za darmo od T-Mobile, również dla klientów z Ukrainy
5

T-Mobile ogłosił właśnie udostępnienie nowego pakietu w ofercie na kartę, zawierającego darmowy transfer przy korzystaniu z komunikatorów, darmowe połączenia międzynarodowe na Ukrainę oraz darmowy transfer danych 1200 GB na rok.

Nowa oferta na kartę w T-Mobile pojawiła się na początku lutego. Mogliśmy w niej - w dwóch pakietach za 30 zł i 40 zł, aktywować zupełnie za darmo dodatkowe 100 GB co miesiąc na rok.

Choć nic nie zastąpi osobistego spotkania, to możliwość kontaktu z bliskimi poprzez rozmowy telefoniczne czy komunikatory bywa nieoceniona. W ostatnim czasie dla wielu osób stała się ona jedyną formą podtrzymania kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi znajdującymi się za naszą wschodnią granicą. Dlatego wprowadzamy w T-Mobile nową odsłonę oferty na kartę dla wszystkich użytkowników poszukujących propozycji uwzględniającej potrzebę stałego kontaktu z krewnymi i znajomymi znajdującymi się na terenie Ukrainy.

Teraz pojawił się trzeci pakiet za 35 zł, przystosowany do potrzeb klientów z Ukrainy. Podobnie jak dotychczasowe pakiety w ofercie T-Mobile, nowy pakiet Bez limitu L+UA zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz 30 GB transferu danych (15 GB z pakietu + 15 GB bonusu za doładowanie) i wliczoną usługę Supernet Video w jakości DVD.

Dodatkowo, klienci wybierający ten pakiet mogą skorzystać z darmowego transferu danych przy korzystaniu z komunikatorów: Viber, Messenger i WhatsApp oraz 1000 minut na połączenia międzynarodowe na Ukrainę do sieci Vodafone.

Jednak najlepsze w tej ofercie jest łączenie jej z promocją „Rok internetu za darmo”. Aby z niej skorzystać, wystarczy włączyć ją w aplikacji Mój T-Mobile, a T-Mobile co miesiąc przez rok będzie zasilał konto dodatkowym transferem danych 100 GB. W połączeniu z 30 GB z pakietu, daje to 130 GB w miesiącu, a przez cały rok aż 1560 GB.

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news