Felietony

Szykuje się dobra polska gra na urządzenia mobilne (nie tylko iOS)!

Grzegorz Marczak
Szykuje się dobra polska gra na urządzenia mobilne (nie tylko iOS)!
14

Nano Titans mikro firma (dwie osoby) developerska od kilku miesięcy tworzy ciekawie zapowiadającą się grę na iOS (i nie tylko). Na razie z tego co wiedzę, będzie wersja na iPhona a na resztę pewnie przyjdzie czas później. To co zwróciło moją uwagę jeśli chodzi o Goby - From Zero to Hero (tak nazywa...

Nano Titans mikro firma (dwie osoby) developerska od kilku miesięcy tworzy ciekawie zapowiadającą się grę na iOS (i nie tylko). Na razie z tego co wiedzę, będzie wersja na iPhona a na resztę pewnie przyjdzie czas później. To co zwróciło moją uwagę jeśli chodzi o Goby - From Zero to Hero (tak nazywa się gra) to dość nietuzinkowa grafika jak również ciekawe podeście do kategorii jaką są gry platformowe.

Grafiki nie będę wam opisywał, wystarczy zobaczyć na screeny poniżej. Jeśli zaś chodzi o samą grę to pomysł wygląda trochę na połączenie platformówki z grą przygodową. Będziemy wprawdzie skakać i strzelać ale przy okazji będziemy też mieli zadania, bossów do "rozwalenia" i generalnie do przejścia 30 poziomów (podobno będą nawet dwa światy).

Gra ma być pomyślana w ten sposób aby można ją było rozbudowywać o kolejne plansze i dodawać kolejne przygody. Autorzy planują wypuścić grę pod koniec drugiego kwartału tego roku po czym mają zająć się jej rozbudową oraz przygotowaniem je na inne platformy takie jak Android, Windows Phone 7 a nawet Xbox w kategorii gier arcade.

A teraz trochę screenów, które na mnie osobiście zrobiły bardzo dobre wrażenie. Myślę, że mój 5 letni synek bardzo chętnie zagra w taką grę na iPhona czy iPada (o ile oczywiście ją wcześniej sprawdzę i nie będzie za straszna :) )

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu