Felietony

Citeam - zakupy grupowe od Allegro już online!

Grzegorz Marczak
Citeam - zakupy grupowe od Allegro już online!
38

Zapowiadany wcześniej serwis Citeam.pl zakupów grupowych od Allegro własnie wystartował. Na Warszawiaków czek upust na pyszne kanapki (no dobra, moje ulubione) w Subway w cenie 9,90 zamiast 23,8. Niestety upust dotyczy tylko jednego lokalu a nie całej sieci (no ale to franchising więc nie jest peł...


Zapowiadany wcześniej serwis Citeam.pl zakupów grupowych od Allegro własnie wystartował. Na Warszawiaków czek upust na pyszne kanapki (no dobra, moje ulubione) w Subway w cenie 9,90 zamiast 23,8. Niestety upust dotyczy tylko jednego lokalu a nie całej sieci (no ale to franchising więc nie jest pełnie łatwo dogadać kilka podmiotów).

Na star Citeam oferuje upusty w 6 miastach czyli w wspomnianej wcześniej Warszawie, oraz Katowicach, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Jest też kupon ze zniżką dla całej Polski na koraliki, oferta wprawdzie marna (jak na Allegro i start serwisu) ale może oznaczać to, że mogą pojawić się w tym miejscu również oferty z innych sklepów internetowych.

Jeśli chodzi o funkcjonalność serwisu czy też wygląd to nie spodziewałem się rewolucji i ich nie ma. Klasyczny można powiedzieć układ strony dla zakupów grupowych z wyeksponowaną ofertą dnia. Trochę trudniej jest natomiast znaleźć miejsce w którym wybiera się interesujące nas miast

Wiadomo jednak, że w tego typu serwisach liczy się tylko i wyłączenie oferta a z znalezieniem guzika "kup teraz" raczej nie będzie problemu.

Swoją drogą ciekawe, że dzisiejszy start Citeam odbył się w tym samym dniu co ogłoszenie Xevina o inwestycji w serwis zakupów grupowych?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

allegrozakupy grupowe