Gry

Szykujcie portfele - ruszyła letnia wyprzedaż na GOG-u!

Paweł Winiarski
Szykujcie portfele - ruszyła letnia wyprzedaż na GOG-u!
2

Idzie lato, a to w przypadku gier nie oznacza wcale, że sklepy chcą byście spędzali czas na świeżym powietrzu. Wręcz przeciwnie, wczoraj ruszyła wielka wyprzedaż na GOG-u.

Summer Sale 2016 rozpoczęło się wczoraj i potrawa do 22 czerwca. Nowe promocje pojawiać się będą co 24 godziny, warto więc trzymać rękę na pulsie i sprawdzać sklep codziennie, próbując upolować najciekawsze kąski. Dziś przecen jest cała masa, wspomnę chociażby o Wiedźminie 3, któremu przyklejono -50%, a dodatkowi Krew i Wino -10%. Taniej o 75% kupicie na przykład Zaginięcie Ethana Cartera, rozszerzoną edycję Shadowrun Hong Kong taniej o 65%. Koniecznie zajrzyjcie na GOG.com, jestem wręcz pewien, że znajdziecie coś dla siebie.

Jeśli jesteście klientami GOG Galaxy, macie jeszcze 22 godziny na dodanie do biblioteki System Shock 2 - za darmo, zdecydowanie warto. Warto też rzucić okiem na mechanizm zdobywania doświadczenia w sklepie - podobnie jak ma to miejsce na Steamie, za codzienne odwiedzanie strony, dodawanie gier do listy życzeń lub dzielenie się w sieciach społecznościowych informacjami i wyprzedaży, dostaniecie punkty doświadczenia.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

gog