18

Szukaj nieznajomych w nieznajomi.pl

Nieznajomi to serwis gdzie możemy „postarać się” odnaleźć osobę, spotkaną przypadkową, dawnych znajomych do których zgubiliśmy telefon itp. Mam nieodparte wrażenie, że inspiracją dla powstania tej strony była nasza-klasa.pl i jej sukcesy. Wprawdzie serwisy jeśli chodzi o tematykę różnią się od siebie jednak główna funkcja jest podobna czyli „szukanie ludzi i znajomych”. Nieznajomi.pl to chyba […]

Nieznajomi to serwis gdzie możemy „postarać się” odnaleźć osobę, spotkaną przypadkową, dawnych znajomych do których zgubiliśmy telefon itp.

Mam nieodparte wrażenie, że inspiracją dla powstania tej strony była nasza-klasa.pl i jej sukcesy. Wprawdzie serwisy jeśli chodzi o tematykę różnią się od siebie jednak główna funkcja jest podobna czyli „szukanie ludzi i znajomych”.
Nieznajomi.pl to chyba pierwszy serwis w naszym kraju który pozwala nam odnaleźć osoby przelotnie spotkane. Trzeba powiedzieć, że sam pomysł na serwis nie jest wcale taki zły na pewno wiele osób chciało by skontaktować sie z osobami z którymi straciły kontakt lub takimi, z którymi jeszcze nie miały okazji porozmawiać a bardzo by chciały.

Z pewnością nie będzie to strona na miarę naszej-klasy, a sukces takiego miejsca zależy tylko i wyłącznie od tego jak dużo ludzi będzie z niego korzystać no i oczywiście od tego jak dużo osób ma potrzeby, które mogą być spełnione w nieznajomi.pl