E-commerce

Szopi.pl wprowadza odroczone płatności od PayU

Grzegorz Ułan
0

Odroczone płatności to stosunkowo nowa usługa regulowania płatności w sieci udostępniona niedawno przez PayU we współpracy z Monedo w październiku zeszłego roku pod nazwą PayU Płacę później. Dzięki niej możemy kupować w sieci, a płatność regulować do 30 dni po zakupie, co najważniejsze bez dodatkowych kosztów. Dziś dostaliśmy informację od Szopi.pl, że udostępniają taką płatność w swojej usłudze.

Szopi.pl już kilkakrotnie pojawiało się na łamach Antyweb, czy to przy okazji kolejnych nowości w usłudze czy odnotowanych sukcesach projektu. W dużym skrócie to usługa pozwalająca nam zrobić zakupy w sieci w wybranych sklepach, takich jak Lidl, Biedronka czy nawet Saturn i Media Markt, a po skompletowaniu koszyka zlecić fizyczne ich skompletowanie profesjonalnym szoperom. Szopi.pl na tę chwilę działa w największych miastach Polski, między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach, a od dziś będzie można płacić na Szopi.pl z odroczonym terminem płatności.

Zbigniew Płuciennik, CEO i twórca Szopi.pl:

Klienci coraz częściej doceniają możliwość kupowania produktów spożywczych w internecie. Dzięki Szopi.pl, zyskują możliwość zrobienia zakupów z najpopularniejszych sklepów i odebrania ich u siebie w domu bezpośrednio od profesjonalnego szopera, czyli dostawcy, który skompletuje w ich imieniu całe zamówienie. Przed Wielkanocą, kiedy wszyscy narzekamy na brak wolnego czasu oraz niekończące się kolejki w tradycyjnych sklepach, pomoc takiej osoby bywa zbawienna.

Jak to działa dokładnie? Wystarczy podczas finalizacji swoich zakupów na Szopi.pl wybrać opcję płatności - PayU Płacę Później, a po wypełnieniu krótkiego formularza płatność za zakupy zostanie przekazana Szopi.pl, a my będziemy mieli 30 dni na dokonanie płatności PayU, które nie nalicza żadnych opłat dodatkowych w tym terminie, zwracamy dokładnie taką samą kwotę, jaka wyświetliła się podczas zakupów na Szopi.pl

Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce:

Osoby korzystające z usług profesjonalnego szopera to nie tylko fani nowinek technologicznych, ale przede wszystkim świadomi i ceniący swój czas konsumenci. Możliwość otrzymania zakupów spożywczych na konkretną godzinę, a przy tym dostęp do wygodnych metod płatności sprawia, że grono klientów Szopi.pl rośnie. Natomiast odroczona płatność PayU Płacę później, którą oferujemy, ułatwia zarządzanie domowym budżetem.

Z opcji płatności odroczonej możemy skorzystać przy zakupach za kwotę minimum 100 zł oraz do maksymalnej kwoty 2 tysięcy złotych. Więcej szczegółów na temat tej metody płatności znajdziecie na stronie Szopi.pl i PayU Płacę Później.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu