Gry

Szczere trailery gier wideo – prawdopodbnie najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie

Kamil Ostrowski
Szczere trailery gier wideo – prawdopodbnie najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie
10

Poniedziałki to tradycyjnie już najnudniejszy i najcięższy dzień tygodnia. Warto go sobie osłodzić czymś więcej, niż nowym odcinkiem Gry o Tron. Sprawdźcie szczere zwiastuny gier wideo, które od paru tygodni sprawiają, że usta graczy na całym świecie rozciągają się w bardzo szerokim uśmiechu....

Poniedziałki to tradycyjnie już najnudniejszy i najcięższy dzień tygodnia. Warto go sobie osłodzić czymś więcej, niż nowym odcinkiem Gry o Tron. Sprawdźcie szczere zwiastuny gier wideo, które od paru tygodni sprawiają, że usta graczy na całym świecie rozciągają się w bardzo szerokim uśmiechu.

Gry wideo bawią od wielu lat, nie sposób też zaprzeczyć tezie, że są obecnie najprężniej rozwijającą się gałęzią przemysłu rozrywkowego. Jednocześnie znalazły sobie miejsce w popkulturze i są coraz częściej doceniane, nie tylko przez grono zagorzałych miłośników tego typu zabawy. Jednocześnie pozostają na wielu płaszczyznach „ułomne”, co można w sposób bezlitosny wypunktować.

Tego zadania podjęli się prowadzący kanał Smosh Games na YouTube. Wykorzystując epicki głos aktora znanego z występowania w roli narratora w szczerych zwiastunach filmów (polecam szczególnie Wolf of Wall Street) i Game of Thrones) ze Screen Junkies, udało im się stworzyć kilka arcydzieł, biorąc pod lupę kilka najbardziej znanych i najpopularniejszych gier ostatnich lat.

Generalnie rzecz biorąc, pomimo dużej dawki raczej ostrego humoru, większość gier pozostaje przedstawiana w pozytywnym świetle.

Wyjątkiem jest... Candy Crush Saga, które zostało totalnie masakrowane. Czy słusznie? Mnie nie pytajcie, osobiście nie grałem. Poważnie. Nigdy. Wystarczająco dużo czasu spędziłem przy Bejeweled, żeby wiedzieć, że mogę bezsensownie się naciąć na mikrotransakcje.

Ciekaw jestem czy King podejmie jakieś działania prawne w związku z tym filmikiem. Biorąc pod uwagę, że nawet w przypadkach... nazwijmy je, mającymi nikłe podstawy, firma potrafi wytaczać ciężkie działa (przykład pierwszy, przykład drugi), nie zdziwiłbym się, gdyby chociażby podjęli próbę zgłoszenia powyższego materiału, jako naruszającego prawa autorskie. W końcu znajduje się tam materiał z ich gry, mają więc pewne podstawy...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

trailertraileryzwiastun