Felietony

Świetna aplikacja dla podróżników - Sygic Travel również po polsku!

Jakub Szczęsny
11

Sporo podróżujesz, planujesz wyjazdy, chcesz mieć w jednym miejscu wszystkie informacje o mieście, do którego jedziesz? Zapewne znasz Sygic Travel. Wielu z Was jednak przeszkadzało to, że ten program nie występował w polskiej wersji językowej. Od teraz możecie przestać się tym martwić.

Sygic Travel to swego rodzaju agregator informacji na temat miejsc, do których zamierzamy się udać. Przed przystąpieniem do tworzenia naszego "planu podróży" właściwie nie musimy wiedzieć, dokąd chcemy się udać. Możemy zacząć wszystko "na spontana" - chodzi zarówno o miejsce docelowe, jak i termin. Sygic Travel będzie mieć za zadanie "uprawomocnić" naszą decyzję odnośnie wyjazdu za pomocą kompleksowych danych na temat noclegów, transportu, wynajmu samochodu, miejsc, które warto zwiedzić.

Sygic Travel przyda się Wam również wtedy, gdy dajmy na to - jedziecie w delegację do ciekawszego miasta turystycznego w Europie, którego kompletnie nie znacie. Za pomocą aplikacji można znaleźć dane na temat najważniejszych miejsc, które warto odwiedzić. Możliwe jest również znalezienie ciekawych wycieczek, które będą obejmować warte zobaczenia punkty, zabytki, czy muzea.

Sygic Travel

Zwiedzanie świata to nie tylko krajobrazy, zabytki, muzea, ale też dobra zabawa

W ważniejszych turystycznych miastach można również dobrze się zabawić - od tego są specjalne sekcje w Sygic Travel, które pozwolą Wam odkryć najciekawsze puby, restauracje, lokale muzycznych, do których warto trafić. W zależności od miejsca, Sygic Travel w jednym miejscu spina dla użytkownika informacje o punktach rozrywkowych z uwzględnieniem ocen i recenzji innych użytkowników.

Ważnym punktem aplikacji jest planer naszej podróży. Dzięki niemu dobrze zorganizujemy swój czas i będziemy pewni, że żadna z interesujących nas atrakcji nam nie przepadnie, a przy okazji - bez przeszkód będziemy mogli odnieść się do listy, którą będziemy mieć pod ręką. Sygic oferuje również szablony najczęściej wybieranych aktywności związanych z pobytem w danym mieście - są one zoptymalizowane również pod względem czasu dotarcia do wybranych zabytków. Warto z tego skorzystać, jeżeli nasz wyjazdowy grafik jest mocno napięty.

sygic travel

Jeżeli planujecie Wasz wyjazd pod kątem pogody - Sygic Travel pozwoli Wam na podejrzenie prognoz w danym miejscu tak, abyście albo mogli dopasować do siebie żądany termin, albo przygotować się w kwestii ubrań - niewiele osób lubi spacerować w klapkach w trakcie mocnych opadów deszczu i odwrotnie - kurtka w trakcie upału to raczej średni pomysł. :)

Sygic Travel może być naprawdę pomocnym planerem podróży

Szczególnie, że od teraz jest również po polsku. W aplikacji znajdziecie również polskie miasta, które warto odwiedzić. Ja ze swojej strony zapraszam również do Rzeszowa - sławny w całym kraju pomnik "uszu zakopanego zająca" (to grzeczniejsza interpretacja) to nie jedyne miejsce, które warto zobaczyć. I Rzeszów i aplikację mocno polecam. :)

Sygic Travel dla Androida
Sygic Travel dla iOS
Wersja webowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu