Felietony

Tablety Galaxy Tab S o połowę taniej i 100 zł bonusu dla sierpniowych pechowców!

Grzegorz Ułan
Tablety Galaxy Tab S o połowę taniej i 100 zł bonusu dla sierpniowych pechowców!
62

Sierpniowa promocja Samsunga to był prawdziwy hit, tak duży, że niektóre sklepy nie podołały ogromnemu zainteresowaniu internautów i przyjmowały zamówienia na sztuki, które już się wyczerpały. W tamtym czasie na wysokości zadania stanął sklep X-Kom.pl, który ogłosił zamiar realizacji wszystkich z...

Sierpniowa promocja Samsunga to był prawdziwy hit, tak duży, że niektóre sklepy nie podołały ogromnemu zainteresowaniu internautów i przyjmowały zamówienia na sztuki, które już się wyczerpały.

W tamtym czasie na wysokości zadania stanął sklep X-Kom.pl, który ogłosił zamiar realizacji wszystkich złożonych zamówień. Przed chwilą natomiast, nasz Czytelnik, przesłał nam informację, że na podobny ruch zdecydował się Samsung z Saturnem.

Dlaczego tak późno? Nie ma się co oszukiwać, to decyzja marketingowa, zbliża się okres przedświąteczny i szał zakupowy, więc przeczekali do tego momentu. Niemniej ruch całkiem dobrze przemyślany i korzystny, dla tych osób, którym nie udało się zdobyć jednego z promocyjnych tabletów w sierpniu. Teraz każdy z nich otrzymał wiadomość z informacją o promocji i linkiem do kodu rabatowego:

W ramach przeprosin za niedogodności związane ze wspomnianą Akcją przygotowaliśmy dla Państwa prezent w postaci rabatu o wartości 100 złotych, do wykorzystania w sklepach Saturn na dowolne akcesoria marki Samsung, w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie). By zrealizować zamówienia na tablet z rabatem -50% należy wpisać otrzymany kod rabatowy wykorzystując otrzymany link w terminie do 13 grudnia 2014 roku (włącznie).

Zamówienie możliwe jest jedynie w formie wysyłkowej, ale z darmową dostawą w terminie 14 dni od złożenia zamówienia. Brawo, świetna akcja, mimo przeciągnięcia tego w czasie. Jeśli w tym czasie ktoś nie skorzystał z innej oferty, myślę, że ucieszy go ta wiadomość.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile