Motoryzacja

Świetny pomysł Yanosika! Dlaczego wcześniej na to nie wpadli?

Grzegorz Ułan
Świetny pomysł Yanosika! Dlaczego wcześniej na to nie wpadli?
40

Znaleźć dziś dobrego mechanika, to często misja trudna do wykonania, zwłaszcza na obcym terenie, gdy awaria dopada nas w trasie. Wtedy pozostaje liczyć na Google, choć czasem ciężko ufać takim opiniom. Inaczej, gdy mamy pewność, że opinie i oceny zostawiają jedynie sami kierowcy.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, iż takie opinie i oceny znajdziemy w popularnej wśród kierowców aplikacji Yanosik, która właśnie wzbogaciła się o nową zakładkę - Warsztaty.

Dawid Nowicki, Yanosik:

Aplikacja Yanosik średnio skupia ponad 1,5-milionową społeczność każdego miesiąca. Tak liczna „reprezentacja” pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. To skłoniło nas do wprowadzenia nowości, która zweryfikuje poziom wykonywanych przez mechaników prac. To także duża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji.

Jak to dokładnie będzie działać? Nową zakładkę znajdziecie po kliknięciu w pole wyszukiwarki, wyświetli się Wam wtedy mapa z warsztatami samochodowymi w okolicy, a po wybraniu właściwego, aplikacja wyświetli Wam trasę dojazdu. Po wizycie możemy wystawić ocenę czy zostawić komentarz pod wizytówką danego warsztatu.

Dawid Nowicki, Yanosik:

Warsztaty, które wykonują swoją pracę rzetelnie i są najlepiej oceniane przez użytkowników, dodatkowo otrzymają wyróżnienia. To z kolei sprawi, że ich pozycja w wyszukiwarce aplikacji będzie wysoka, a co za tym idzie częściej wybierana przez zmotoryzowanych. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy chcą trafić do uczciwego mechanika, a także dobra promocja dla warsztatu.

Aktualnie w bazie Yanosika jest około 5 tysięcy warsztatów w całym kraju. W każdej chwili można dodać własne propozycje, mogą to uczynić zarówno mechanicy, jak i kierowcy, a po weryfikacji uzupełnią one bazę warsztatów. Niestety, na razie nowość ta pojawiła się tylko w wersji na Androida, ale trwają już pracę nad wersją na iOS. Nowa funkcja pojawiła się już w najnowszej wersji aplikacji na Androida i iOS.

Źródło: Yanosik.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu